przez r00t » środa, 10 maja 2006, 10:47
Uprzedzając wszystkie zgłoszenia problemów informuje, że nasz operator ma awarie węzła w Szczecinie. Rozmawiałem przez telefon, nie wiedzą co się stało. Mają informować jak coś ustalą... czyli jak zwykle - czekamy...
Ostatnio edytowano środa, 10 maja 2006, 10:52 przez
r00t, łącznie edytowano 1 raz