TISAJA napisał(a):"Największą umiejętnością życia - i najrzadszą - jest uznanie tego, kim jesteśmy, robienie tego co umiemy i tylko tego - i znalezienie w tym szczęścia." [Leclercq Jacques]
Jak tak się zastanawiam, to prawie mi się to udało .. jeszcze tylko pozostało to "prawie"..



, hyhy..
- tak podobno bylo z Marylin Monroe