Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez Bruno » piątek, 12 maja 2006, 12:16
A idz ty zlosliwcze w kapuste wykasztanic sie
A panoramka - mucha nie siada...
-

Bruno
- Rycerz forum
-
- Posty: 1034
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
- Lokalizacja: K-g
- Gadu-Gadu: 0
przez FiDo » piątek, 12 maja 2006, 20:40
jak zwykle klasa

na drugim Twoj cien sie zalapal. ale taka wada panoramek
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Mafi » piątek, 12 maja 2006, 20:44
[center]
***[/center]
Na 1 mi się ludzie nie podobają

bez nich foto byłoby ładniejsze
A 2 bez zastrzeżeń- śliczne
p.s ale ja się nie znam...
-

Mafi
- Gwiazdor
-
- Posty: 1634
- Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 5335991
przez FiDo » piątek, 12 maja 2006, 21:02
Mafi napisał(a):[center]
***[/center]
Na 1 mi się ludzie nie podobają

bez nich foto byłoby ładniejsze
p.s ale ja się nie znam...
aj tam.. wlasnie to mi sie podoba najbardziej. czlowiek przeciwstawiony naturze. jakies male, bezradne mroweczki chodzace po masywie planety. temat dobry. drugie zdjecie wydaje mi sie puste dlatego przegrywa z pierwszym

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez j0shu4 » piątek, 12 maja 2006, 21:53
czekaj zemszcze sie przy najblizszej okazji
-

j0shu4
- Moderator
-
- Posty: 1559
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez FiDo » sobota, 13 maja 2006, 23:46
no wlasnie. czasem dobrze jest wcisnac w kadr cos odmiennego od glownego motywu zdjecia. nie koniecznie ludzi. wtedy mozna podkreslic cechy, odmiennosc obiektu fotografowanego. swiatem rzadza kontrasty
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Mafi » niedziela, 14 maja 2006, 08:06
[center]
***[/center]
marko, Fido... Chłopaki, no przecież ja się z Wami nie będę spierać

Ja kompletny laik jestem

Ale na moje babskie oko, to Ci ludzie są tam niepotrzebni

ten fajny "domek" (ekhm...) sam by tam ładnie pokazywał te Wasze kontrasty...

-

Mafi
- Gwiazdor
-
- Posty: 1634
- Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 5335991
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości