

ewe napisał(a):A może nas zatrzymać Policja i stwierdzić ,że jechaliśmy zbyt szybko gdy nie mają radaru a tylko jechali za nami??
Martius napisał(a):wczoraj widzialem octavie jezdzaca po kolobrzegu
Policjanci jeżdżą najczęściej po 2 i ten drugi jest świadkiem
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 11 gości