1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez groszeq » środa, 10 maja 2006, 21:03

NIE DZIĘKUJEMY :cry:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Mariol » środa, 10 maja 2006, 22:05

kamila napisał(a):za samobójców trzymam kciuki {czyli za tych co pisza matme} :twisted:

NIE DzIĘKUJEMY... :help:
Grosiczek nie łam sie... :cry:
Mariol
 

Postprzez Marko23 » środa, 10 maja 2006, 22:46

Studiowałem w Poznaniu, ale w Krakowie studiowali moi znajomi, ktorych często odwiedzałem.Kraków to piękne i wspaniałe miasto dla studentów i nie tylko. :)
Marko23
Rozgrzewa się
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 22:03
Lokalizacja: z miasta

Postprzez Mariol » czwartek, 11 maja 2006, 15:49

Nie chciałabym być monotematyczna ale uprasza się także jutro o trzymanie kciuków...
Prosze... :help: :oops:
Mariol
 

Postprzez groszeq » czwartek, 11 maja 2006, 16:03

Mariol napisał(a):Nie chciałabym być monotematyczna ale uprasza się także jutro o trzymanie kciuków...
Prosze... :help: :oops:


Dołączam się.... Niektórym takie kciuki mogą sie jutro przydać....
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez quad » czwartek, 11 maja 2006, 18:25

No dziewczyny, na moje kciuki mozecie liczyc. Przy tym barbarzynskim jezyku kazda pomoc sie wam przyda ;)

A tak poza tym to chcialbym podziekowac klasom mlodszym za zachowanie wobec maturzystow dzisiejszych - DZIE-KU-JE
quad
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 15:10

Postprzez kamila » czwartek, 11 maja 2006, 18:34

quad napisał(a):No dziewczyny, na moje kciuki mozecie liczyc
pamiętaj o mnie :> :D
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sędzia Czesław » czwartek, 11 maja 2006, 21:50

quad napisał(a):A tak poza tym to chcialbym podziekowac klasom mlodszym za zachowanie wobec maturzystow dzisiejszych - DZIE-KU-JE


No my sobie na pierwszym piętrze w nogę graliśmy na korytarzu. Na takie zachowanie możecie liczyć :wink:

Jutro będziemy grzeczni jak tak ładnie prosicie
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Mariol » czwartek, 11 maja 2006, 21:52

Sędzia Czesław napisał(a):
Jutro będziemy grzeczni jak tak ładnie prosicie
prosimy :)
wie ktoś kto jest jutro w komisji..??
Mariol
 

Postprzez kamila » czwartek, 11 maja 2006, 21:54

Mariol napisał(a):wie ktoś kto jest jutro w komisji..??
a czy to takie ważne jest? :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mariol » czwartek, 11 maja 2006, 22:01

kamila napisał(a):
Mariol napisał(a):wie ktoś kto jest jutro w komisji..??
a czy to takie ważne jest? :wink:
chce wiedzieć na kogo będę miała przyjemność patrzeć jak mi nie będzie szło pisanie...
na próbnej było fajnie... :D
Mariol
 

Postprzez kamila » czwartek, 11 maja 2006, 22:03

Mariol napisał(a):chce wiedzieć na kogo będę miała przyjemność patrzeć jak mi nie będzie szło pisanie...
fiu fiu.. :gwizd: , nie pamiętam kogo mamy. Kto był na próbnej? :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mariol » czwartek, 11 maja 2006, 22:04

kamila napisał(a):
Mariol napisał(a):chce wiedzieć na kogo będę miała przyjemność patrzeć jak mi nie będzie szło pisanie...
fiu fiu.. :gwizd: , nie pamiętam kogo mamy. Kto był na próbnej? :twisted:
Państwo K. niemiecki
Mariol
 

Postprzez Olcia » piątek, 12 maja 2006, 07:26

będzie pani G. (fizyka) i pani G. (historia), bo dziś takich lekcji nie mam :P
Powodzenia! :mg:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 28 maja 2006, 16:35

ee ten no..czy byl ktos ostatnio na stronie szkoly? :oops:

"Konto zostało zawieszone!
Konto właściciela tej strony zostało zawieszone. Powodem jest brak opłat lub złamanie regulaminu"

:zdziwko:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości