"ciezko sie zyje malym jak muszka o byle co mozna oberwac po uszkach"
Tygrysek
........ ''chciałabym, a boję się" .... nic dodać nic ująć .....

Achaja napisał(a):Suzy napisał(a):"... jeśli któregoś dnia masz być szczęśliwy... dlaczego nie zaczniesz od teraz...? "
Suzy to jest piękne
chyba moje ulubione

Vin napisał(a):Suzy napisał(a):
a na dzisiaj "żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce"
Świetne, bardzo mi się podoba.....
Powinno być moim mottem na całe życie![]()
zaraz sobie wpiszę w profilu

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości