Powiedzcie ile macie wzrostu i ile ważycie.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Sędzia Czesław » środa, 3 maja 2006, 23:57

Jeśli chodzi o najcięższego to nie macie się co mierzyć. Wiadomo kto w tej branży króluje 8) :P
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez SzOpEn » piątek, 5 maja 2006, 01:00

180cm i 72 kg :mg:
Avatar użytkownika
SzOpEn
Ważniak
 
Posty: 243
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 20:05
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez szwagier » piątek, 5 maja 2006, 11:04

180 - 84
szwagier
Coś tam napisał
 
Posty: 61
Dołączył(a): piątek, 12 mar 2004, 14:56
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Dreams » wtorek, 9 maja 2006, 13:09

ILUMINAT napisał(a):188/88/21


Ja głupia blondi jestem... Chciałabym sie dowiedzieć czego dotyczy to 21 ?... :girl:
Dreams
 

Postprzez Alethia » wtorek, 9 maja 2006, 13:23

:D :P :P :P chyba komus sie nudzi ze takie wiadomosci sa mu potzreben, a co tam powiedzmy ze mi sie tez nudzi i prosze 185 i 58kg :) :oops: :oops:
Alethia
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 18:51
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MadziUlka » wtorek, 9 maja 2006, 15:51

Alethia napisał(a)::D :P :P :P chyba komus sie nudzi ze takie wiadomosci sa mu potzreben, a co tam powiedzmy ze mi sie tez nudzi i prosze 185 i 58kg :) :oops: :oops:


ehmmm
:lol: to ja przy Tobie jestem mała i grooba :lol:
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 9 maja 2006, 18:03

pastor napisał(a):
MadziUlka napisał(a):ehmmm
:lol: to ja przy Tobie jestem mała i grooba :lol:

nie tylko przy niej :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:


Pastor ty przebrzydly....idz cos zjesc a nie :P :twisted:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Martius » wtorek, 9 maja 2006, 20:00

Basketman napisał(a):a może zrobimy ranking kto najwyżej uniesie swoje cztery litery ponad ziemię używając do tego tylko siły nóg? (tzw. wyskok w górę)

z naskoku czy rozbiegu ?
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez MadziUlka » wtorek, 9 maja 2006, 22:31

pastor napisał(a):
MadziUlka napisał(a):
Alethia napisał(a)::D :P :P :P chyba komus sie nudzi ze takie wiadomosci sa mu potzreben, a co tam powiedzmy ze mi sie tez nudzi i prosze 185 i 58kg :) :oops: :oops:


ehmmm
:lol: to ja przy Tobie jestem mała i grooba :lol:

nie tylko przy niej :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:


No dzięki Pastor...
to mnie teraz pocieszyłeś :(
w ogóle w kompleksy wpadnę :( :( :(
zaczne się odchudzać
stanę się anorektyczką i będziesz miał mnie na sumieniu :/
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez Palacz » środa, 10 maja 2006, 06:49

183-80
Palacz
Dyskutant
 
Posty: 168
Dołączył(a): środa, 10 maja 2006, 06:23

Postprzez ewe » środa, 10 maja 2006, 09:17

176cm/72 ale rano jestem wyższy ,później się zdeptuję o 1 cm
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Marko23 » środa, 10 maja 2006, 14:02

177 cm -70 kg.
Marko23
Rozgrzewa się
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 22:03
Lokalizacja: z miasta

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości