1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mariol » niedziela, 7 maja 2006, 19:35

Morland napisał(a):Mnie na przykład ten zakaz nie będzie obchodził :P
Żartowałem, mając na uwadze to, że na moim biurku leżą Twoje zeszyty zmuszony jestem, a przynajmniej powinienem, kierując się ogólnie przyjętymi zasadami przyzwoitości odwdzięczyć Ci się zachowaniem ciszy podczas matury :D :P
oj Morli zapomniałam dać tobie drugiej części zeszytu tego co już go ode mnie masz... :D
Czyli mamy liczyć na iksy z dzwonkami i rozumienie ze słuchu z utrudnościami...??
Mariol
 

Postprzez Morland » niedziela, 7 maja 2006, 20:26

Macie liczyć na to, że rozumienie ze słuchu będzie zupełnie niemożliwe :twisted: :D
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez groszeq » poniedziałek, 8 maja 2006, 10:41

Ostatnio w kominku sprawdziłam, że zeszyty z liceum nadają sie jako ekstra rozpałaka :lol: Już nie musimy wydawać kasy na normalną, tylko zrobiłam mały zapas koło drewienka :P tak na wszelki wypadek, gdyby znowu sie zimno zrobiło :)

Nie ma to jakgeneralne porządki w pokoiku :wink:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez quad » poniedziałek, 8 maja 2006, 18:08

Szczesciara, ja sie jeszcze nie odwazylem na usuniecie zeszytow w zwiazku z czekajacymi na mnie straszliwymi scislymi lewiatanami. Zachcialo mi sie choroba politechniki ;)

A tak przy okazji ciekawe czy u mlodszych tez jest to wrazenie pustki zwiazane z odejsciem 3 klas?
quad
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 15:10

Postprzez kulA » poniedziałek, 8 maja 2006, 18:40

quad napisał(a):Szczesciara, ja sie jeszcze nie odwazylem na usuniecie zeszytow w zwiazku z czekajacymi na mnie straszliwymi scislymi lewiatanami. Zachcialo mi sie choroba politechniki ;)

A tak przy okazji ciekawe czy u mlodszych tez jest to wrazenie pustki zwiazane z odejsciem 3 klas?

ty nie narzekaj na politechnike, ty badz dumny ze sie na nia wybierasz i ze byc moze dostapisz zaszcytu noszenia tytulu mgr.inż.
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kamila » poniedziałek, 8 maja 2006, 20:22

jutro najważniejszy przedmoit, hehe.. :twisted: . Kciukasy trzymać i cisza ma być, bo jak nie to wyjdę z sali i manto spuszcze :P :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sędzia Czesław » wtorek, 9 maja 2006, 07:32

kamila napisał(a):jutro najważniejszy przedmoit, hehe.. :twisted: . Kciukasy trzymać i cisza ma być, bo jak nie to wyjdę z sali i manto spuszcze :P :P

Tylko mnie kusisz :P
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Peny » środa, 10 maja 2006, 07:22

quad napisał(a):Szczesciara, ja sie jeszcze nie odwazylem na usuniecie zeszytow w zwiazku z czekajacymi na mnie straszliwymi scislymi lewiatanami. Zachcialo mi sie choroba politechniki ;)

A tak przy okazji ciekawe czy u mlodszych tez jest to wrazenie pustki zwiazane z odejsciem 3 klas?

a dokad sie wybierasz? :>
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez quad » środa, 10 maja 2006, 08:08

Peny napisał(a):a dokad sie wybierasz? :>


Tam gdzie mnie przyjma ;)
Na dzien dzisiejszy obstawiam Poznan, Wroclaw, Krakow i moze Warszawe.
quad
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 15:10

Postprzez Marko23 » środa, 10 maja 2006, 08:40

zdecydowanie polecam Poznań i Kraków
Marko23
Rozgrzewa się
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 22:03
Lokalizacja: z miasta

Postprzez groszeq » środa, 10 maja 2006, 10:45

Marko23 napisał(a):zdecydowanie polecam Poznań i Kraków


Czyżbyś studiował i tu i tu :?: :wink:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez kulA » środa, 10 maja 2006, 12:23

quad napisał(a):
Peny napisał(a):a dokad sie wybierasz? :>


Tam gdzie mnie przyjma ;)
Na dzien dzisiejszy obstawiam Poznan, Wroclaw, Krakow i moze Warszawe.

jezeli chcesz trafic na najlepsza politechnike to warszawa, w drugiej kolejnosci gliwice a dopiero pozniej krakow (oczywiscie AGH)
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Olcia » środa, 10 maja 2006, 13:15

No to może pochwalcie się na jakie kierunki idziecie? :>

ps: czy jutro jest matura z matmy, czy mi się tylko wydaje? :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 10 maja 2006, 15:15

Olcia napisał(a):ps: czy jutro jest matura z matmy, czy mi się tylko wydaje? :twisted:

wrrr :evil:


a idziemy tam gdzie nas zechca :lol:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kamila » środa, 10 maja 2006, 16:00

za samobójców trzymam kciuki {czyli za tych co pisza matme} :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości