Moje motto, na dziś, jutro.....

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Lukrecja » poniedziałek, 8 maja 2006, 15:54

"Miłość jest treścią naszego istnienia. Jeśli się jej wyrzekniemy umrzemy z głodu pod drzewem życia,nie mając śmiałości by zerwać jego owoce".

:wink:
Lukrecja
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 4 maja 2006, 10:50

Postprzez kamila » poniedziałek, 8 maja 2006, 20:27

{Nikt nie jest tak biednym, żeby nie mógł drugiemu pomóc}
H. Gollwitzer
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Suzy » poniedziałek, 8 maja 2006, 21:01

"życie żartuje sobie z nas w najmniej zabawnym momencie"
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Mario » poniedziałek, 8 maja 2006, 23:43

Kobiety mają więcej rozumu niż mężczyźni.
Jest to jednak niezauważalne, gdyż nadwyżkę zużywają na to, aby mężczyźni tego nie zauważyli.

Oskar Wilde
Avatar użytkownika
Mario
Dyskutant
 
Posty: 157
Dołączył(a): czwartek, 6 sty 2005, 00:12
Lokalizacja: stąd

Postprzez Dreams » wtorek, 9 maja 2006, 07:14

Mario napisał(a):Kobiety mają więcej rozumu niż mężczyźni.
Jest to jednak niezauważalne, gdyż nadwyżkę zużywają na to, aby mężczyźni tego nie zauważyli.

Oskar Wilde


Dziwne jest, że mężczyzna ten cytat nam przedstawił... Nie może być... a jednak... :girl:
Dreams
 

Postprzez Flo » wtorek, 9 maja 2006, 11:10

NataliaW napisał(a):"W niedzieli dobre jest tylko to, że do kolejnej jest aż siedem dni" Pollyanna ;)


dlaczego wiec to jest dobre? Skoro do nastepnej az 7 dni? Przeca to zalamka
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Dreams » wtorek, 9 maja 2006, 11:55

Achaja napisał(a):jeszce coś znalazłam, dla wszystkich pań

"Obecnie kobiecie katolickiej wolno unikać ciąży przy pomocy matematyki, ale surowo zabronione jest uciekanie się do chemii lub fizyki." (Mencken)


Dyskryminacja przedmiotów.. :lol: :girl:
Dreams
 

Postprzez Suzy » wtorek, 9 maja 2006, 16:47

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da i on to właśnie robi."
Albert Einstein
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości