Sylwia napisał(a):Artur? gdzie Ty masz... włosy?
ale ja też ścięłamjuż nie są długie
![]()
![]()
Ja też obiąłem kłaki na krótko... może niedługo się pokażę

Sylwia napisał(a):Artur? gdzie Ty masz... włosy?
ale ja też ścięłamjuż nie są długie
![]()
![]()

FiDo napisał(a):cichy napisał(a):bez komentarzaw ogole to nie ja, mnie tam niebylo, jakis fotomontarz
![]()
![]()
Kamila:
potwierdziam, to nie cichy. cichy to ten zielony na avatarze.
Kamila, fajne foto

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości