1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olcia » czwartek, 27 kwi 2006, 16:47

fern napisał(a):O tak, kupie sobie też do kompletu bokserki...

a ja stringi :lol: :twisted:

a co do tych koszulek to mieliśmy burzliwą rozmowe na angielskim i doszliśmy do wniosku, że już jak chcą takie coś robić, to lepsze byłyby mundurki.. ale i tak to nie wypali :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 27 kwi 2006, 16:48

Sędzia Czesław napisał(a):A idziecie jutro na imprezkę koło Forum?


spytaj sie lepiej kto nie idzie... :twisted: mam nadzieje ze pogoda dopisze-zakonczenie, chociaz dopiero kwiecien, tradycyjnie musi sie odbyc przy ognisku :)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Olcia » czwartek, 27 kwi 2006, 16:49

ja nie ide :P
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Mariol » czwartek, 27 kwi 2006, 17:10

Olcia Prawidłowa decyzja...!! :twisted:
Mariol
 

Postprzez fern » czwartek, 27 kwi 2006, 18:45

Też nie idę :P
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Sędzia Czesław » czwartek, 27 kwi 2006, 23:17

redlovebloodgirl napisał(a):spytaj sie lepiej kto nie idzie...


No widzisz. Jednak trochę ich jest. Zdrajcy! :P
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 28 kwi 2006, 13:20

dziekuje temu, kto wypastowal podloge w auli :P jestem z siebie dumna ze udalo mi sie nie poslizgnac 8) zegnaj czerwony witaj maturo :twisted:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Nemo » piątek, 28 kwi 2006, 13:28

Sędzia Czesław napisał(a):A słyszelicie taką plotę jaką rozsiała pewna profesor, że od przyszłego roku mamy obowiązkowo chodzić w koszulkach kopernika?


:lol: :lol: :lol: A to dobre! Musze powiedziec o tym innym, ktoorzy ukonczyli to LO.... :lol: :lol:
Ciekawe czy beda tez dla tych co juz sa na studiach?! :lol: :P

Swoja droga, szkoda ze tego nie doczekalam, ale bylby ubaw. :twisted:

Pozdrawiam i trzymam kciuki za maturzystów!! :wink: :)
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 7 maja 2006, 10:43

czy przez maj hol przed aula bedzie "zamkniety"? :twisted: bo nie pamietam czy w zeszlym roku tak bylo... :oops:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez agentWomen » niedziela, 7 maja 2006, 11:27

był zamknięty.
z każdej strony był zastawiony ławkami i klasa samorządowa pilnowała. Nie było przejścia.
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez quad » niedziela, 7 maja 2006, 11:29

No czy nie bylo przejscia to inna sprawa, bo tak naprawde w tej szkole malo kogo obchodza nakazy i zakazy ;)
quad
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 15:10

Postprzez agentWomen » niedziela, 7 maja 2006, 11:30

Sędzia Czesław napisał(a):A słyszelicie taką plotę jaką rozsiała pewna profesor, że od przyszłego roku mamy obowiązkowo chodzić w koszulkach kopernika?

To jeszcze nic.
w jakimś mieście, w jakimś gimnazjum zarządzili, że każdy uczeń ma nosić żółte sznurowadła. :smiech:
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez Morland » niedziela, 7 maja 2006, 11:34

quad napisał(a):No czy nie bylo przejscia to inna sprawa, bo tak naprawde w tej szkole malo kogo obchodza nakazy i zakazy ;)

Mnie na przykład ten zakaz nie obchodził :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 7 maja 2006, 11:50

Morland napisał(a):Mnie na przykład ten zakaz nie obchodził :P

ale w tym bedzie, prawdaaaa? :twisted: dziekuje Morland, wiedzialam ze na ciebie zawsze mozna liczyc :P

a zolte sznurowadla...hehe nie pasowalyby mi do czerwonych trampek :oops:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Morland » niedziela, 7 maja 2006, 11:53

Mnie na przykład ten zakaz nie będzie obchodził :P
Żartowałem, mając na uwadze to, że na moim biurku leżą Twoje zeszyty zmuszony jestem, a przynajmniej powinienem, kierując się ogólnie przyjętymi zasadami przyzwoitości odwdzięczyć Ci się zachowaniem ciszy podczas matury :D :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 7 gości