Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » czwartek, 4 maja 2006, 14:44

Mafi i Fiduś ;p
Obrazek
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Morland » czwartek, 4 maja 2006, 14:54

Oh, jakie piękne oczy, te pełne wargi i ta... czapka... ślicznie :oops: :P :D
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez kulA » czwartek, 4 maja 2006, 14:58

RaCiK napisał(a):
kulA napisał(a):i co w tym szokujacego?? nie rozumiem za bardzo, ogolil glowe, i???


kula, szok jak szok.. ale czy Ty zawsze musisz wcisnąć swoje pierdzielone 5 groszy, nawet do pękającej świnki ??
Ps, Dzięki Flo :wink:

po pierwsze to nie wszedzie, a po drugie to komentuje tak jak i kilka innych osob, a ty sie czepiasz tylko mnie, jakas osobista awersja czy co?
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kamila » czwartek, 4 maja 2006, 15:13

taaa.. Mafi i Fiduś się rozłorzyli jakby na wczasach byli, hehe. Fajna fotka :D
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sidney » czwartek, 4 maja 2006, 18:19

WZT napisał(a):
Sylwia napisał(a):Artur? gdzie Ty masz... włosy?
ale ja też ścięłam :P już nie są długie :P :P :P


Sylwia pochwal sie -daj zdjecie !


ps. to jest dopiero perwersja :


wzt to zes teraz pojechal :wink:
odrazu przypomina mi sie American History X, huh, dobry film :!: :!: :!:

i to jeszcze panna takiego fryza sobie zrobila, czy zle widze :?:
Sidney
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota, 18 lut 2006, 21:50
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez Sidney » czwartek, 4 maja 2006, 18:22

NataliaW napisał(a):Jejku Raciku....... :shock: ......

Ja chyba wolałam poprzednią wersje.....


teraz to on wkoncu wyglada jak czlowiek :)
i pewnie w domu odrazu czysciej, bo niepotrzebne wlosy sie nigdzie nie walaja :mg:
Sidney
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota, 18 lut 2006, 21:50
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez Dreams » piątek, 5 maja 2006, 09:31

KaucZ napisał(a):Dreams - niestety nikt mi nie podpowiedzial :P
Racik - no teraz to ja Cie na ulicy chyba nie poznam :P


Prześledź po kolei posty - domyślisz się...... :girl:
Dreams
 

Postprzez Flo » sobota, 6 maja 2006, 15:08

fajna fota HiHot :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » sobota, 6 maja 2006, 16:27

hehehe, widzę Marcin, że podobnie do Ciebie się relaksuje :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości