Achaja napisał(a):Dzięki Bogu, wszystko szybko przemija, również miłość a nawet kłopoty. (Brecht)
Hmm... podoba mi się tylko druga część tego cytatu...
Jak widać dla niektórych miłość jest męcząca...
Dla mnie nie...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości