po prostu jesteśmy lepsze...
![mml [smilie=mml.gif]](./images/smilies/mml.gif)
SatH^Raa napisał(a):kamila napisał(a):sath, mafi, kiedy się wybieracie ponownie?Chciałabym zobaczyć te kocie, tygrysie ruchy, hyhy
Heh, pisałem to Vin... Musiałabyś za mną non-stop chodzić, bo to był spontan.
za mną też byś musiała chodzić 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 4 gości