aknieta,pomóżcie.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

aknieta,pomóżcie.

Postprzez karolina » poniedziałek, 1 maja 2006, 01:10

mam zrobic prezentacje dot. wpływu komputera na ludzi, im wiecej was weźmie udzial w ankiecie tym dla mnie lepiej,pomóżcie. :P,to jest tylko kilka pytan, , wiem ze jest dzial ankiet ale tu was wiecej przebywa, wiec prosilabym administracje o niezamykanie tematu, :oops:

Wiek ankietowanych :

a) 15-18 lat
b) 19-21 lat
c) 22- 25 lat
d) powyżej 26 lat

W jaki sposób najczęściej spędzasz czas wolny

a) na świeżym powietrzu
b) oglądanie telewizji
c) słuchanie muzyki
d) czytanie książek
e) inne......................

Zadanie nie wykonane z powodu komputera:
a) nie odrobiłem \łam lekcji
b) nie spotkałem \ łam się z przyjaciółmi
c) nie obejrzałem \ łam ulubionego programu w tv
d) nie przeczytałem \ łam książki
e) żadne z powyższych

Ulubione gry:

a) strategiczne
b) przygodowe
c) tzw. strzelani
d) sportowe
e) symulatory
f) nie lubię gier
g) inne (jakie).............

Ulubione zajęcie przy komputerze:

a) gry
b) Internet
c) Pisanie tekstów
d) Programy graficzne
e) Oglądanie filmów
f) Tworzenie muzyki
g) Inne..............................

Dzienny czas pracy ankietowanych przy komputerze:

a) 30 minut -1 godziny
b) 1-2 godziny
c) 2-3 godziny
d) powyżej 3 godzin

Czy w jakikolwiek sposób kontrolujesz czas spędzony przy komputerze?:

a) tak
b) nie
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez karolina » poniedziałek, 1 maja 2006, 01:11

jest 7 pytan wiec odpowiedzi wystarcza takie np: 1-a
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez fern » poniedziałek, 1 maja 2006, 08:05

1-a
2-a
3-c
4-c
5-b
6-b
7-a
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez cichy » poniedziałek, 1 maja 2006, 08:56

1. b
2. a, b, c, d, e - spotykam sie ze znajomymi, cwicze
3. a
4. a, b, c
5. a,b, e, f, g - pisanie roznych programikow, skryptow, etc.
6. d
7. b
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez dziadek » poniedziałek, 1 maja 2006, 09:00

1-d
2-a,b
3-e
4-f
5-b
6-d
7-a
Avatar użytkownika
dziadek
Twardziel
 
Posty: 102
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:22
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Morland » poniedziałek, 1 maja 2006, 09:16

1. a
2. b,c,d,e (ćwiczę)
3. a
4. g (rpg)
5. b
6. b
7. a
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Roman » poniedziałek, 1 maja 2006, 09:41

1 - a (za miesiąc już b)
2 - c
3 - d
4 - f
5 - b
6 - c
7 - a
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez jeepi_srs » poniedziałek, 1 maja 2006, 10:23

1. C
2. C
3. E
4. D
5. B
6. B
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Quit » poniedziałek, 1 maja 2006, 11:22

1 - d
2 - a, b, d, e - spacery, rowery, wizyty duszpasterskie u przyjaciol lub wizyty przyjaciol u mnie, kino, restauracje itp.
3 - e
4 - g - escape from room
5 -a, b
6 - d
7 - b
Quit
 

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 1 maja 2006, 11:29

1. d
2. d
3. e
4. f
5. b
6. d
7. b
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez agentWomen » poniedziałek, 1 maja 2006, 11:46

1. b)

2. c)

3. c)

4. f)

5. b), e)

6. d)

7. a)
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron