Powiedzcie ile macie wzrostu i ile ważycie.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Dreams » piątek, 28 kwi 2006, 12:01

Achaja napisał(a):
Dreams napisał(a):Tylko mężczyzna mógł założyć taki temat... :/
Ale niech będzie: 170/62 , czy długośc nóg też podać, bo w tym nieźle wypadam....
Aaaaa i chciałam dodać, ze też jestem już starsza pani i dzieciata :girl:


witaj w klubie mamusiek :lol:

ale długości nóg nie podajemy niech sobie wyobrazają :wink:


Pewnie, że nie w moim avatarku też tylko stópki są...

reszta to kwestia wyobraźni... :girl:

Ech Achaja ale jak ja jeszcze ze trzy kilo schudnę, (bo cztery to już wieszak ze mnie robi :lol: ) to nawet wagą będziemy do siebie pasowały... teraz tylko kwestia, która z nas ma się przefarbować... :lol:
Dreams
 

Postprzez Dreams » piątek, 28 kwi 2006, 12:11

Vin napisał(a):
Achaja napisał(a):
Dreams napisał(a):Tylko mężczyzna mógł założyć taki temat... :/
Ale niech będzie: 170/62 , czy długośc nóg też podać, bo w tym nieźle wypadam....
Aaaaa i chciałam dodać, ze też jestem już starsza pani i dzieciata :girl:


witaj w klubie mamusiek :lol:

ale długości nóg nie podajemy niech sobie wyobrazają :wink:


bueheheahahhaaahhaaaaaaa

tak tak

włosy macie do pasa, a nogi do nieba :lol:

buehehahahaaaaaaaaaaaaaaaaa


włosy mam do ramion :p
I to już jest moja decyzja :D
Na pozostałe "częsci" mego ciała nie mam wpływu - co Bozia dała to wzięłam... :lol:
No może na wagę, jedynie... :girl:
Dreams
 

Postprzez Suzy » piątek, 28 kwi 2006, 15:23

Flo napisał(a):
Suzy napisał(a):jak przeciętna kobieta... ani za dużo ani za mało...


w sam raz :P
:oops: :wink:

Ps. moim zdaniem "sucha" dziewczyna wygląd dużo gorzej niż ta o "pełniejszych" kształtach, więc nie odmawiam sobie przyjemności z jedzenia ... :lol: ... zresztą wymiar wymiarowi nie równy... głupota ta ankieta...
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kulA » piątek, 28 kwi 2006, 15:25

Suzy napisał(a):
Flo napisał(a):
Suzy napisał(a):jak przeciętna kobieta... ani za dużo ani za mało...


w sam raz :P
:oops: :wink:

Ps. moim zdaniem "sucha" dziewczyna wygląd dużo gorzej niż ta o "pełniejszych" kształtach, więc nie odmawiam sobie przyjemności z jedzenia ... :lol: ... zresztą wymiar wymiarowi nie równy... głupota ta ankieta...

w pelni sie zgadzam, ja uwielbiam na przyklad jak dziewczyna ma taki troche mieciutki brzuszek, tak przyjemnie wtedy raczke polozyc :)
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez rewo » niedziela, 30 kwi 2006, 16:49

172/70 ale ze 4kg powinno ubyć, bo jak się odkłada się tylko w 1 miejscu:)
Avatar użytkownika
rewo
Dyskutant
 
Posty: 148
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 01:13
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Suzy » niedziela, 30 kwi 2006, 17:37

kulA napisał(a):(...) ja uwielbiam na przyklad jak dziewczyna ma taki troche mieciutki brzuszek, tak przyjemnie wtedy raczke polozyc :)


szkoda tylko, że "trochę" to pojęcie względne, subiektywne i ciężkie do ustalenia :wink:
... i coraz częściej zaczynam mieć obawy, że granica jest w tej materii wyjątkowo cieńka :oops:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kulA » niedziela, 30 kwi 2006, 18:25

Suzy napisał(a):
kulA napisał(a):(...) ja uwielbiam na przyklad jak dziewczyna ma taki troche mieciutki brzuszek, tak przyjemnie wtedy raczke polozyc :)


szkoda tylko, że "trochę" to pojęcie względne, subiektywne i ciężkie do ustalenia :wink:
... i coraz częściej zaczynam mieć obawy, że granica jest w tej materii wyjątkowo cieńka :oops:

jak najbardziej "troche" jest pojeciem wzglednym, granica az tak cienka nie jest ale tez nie jest elastyczna jak guma :] na pewno jednak nie lubie plaskich i twardych jak deska brzuchow, blee
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez fern » niedziela, 30 kwi 2006, 20:47

183/78
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez kurczaczek » poniedziałek, 1 maja 2006, 00:17

175 ... 65 :oops:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Michał » poniedziałek, 1 maja 2006, 00:50

kulA napisał(a):
Suzy napisał(a):
kulA napisał(a):(...) ja uwielbiam na przyklad jak dziewczyna ma taki troche mieciutki brzuszek, tak przyjemnie wtedy raczke polozyc :)


szkoda tylko, że "trochę" to pojęcie względne, subiektywne i ciężkie do ustalenia :wink:
... i coraz częściej zaczynam mieć obawy, że granica jest w tej materii wyjątkowo cieńka :oops:

jak najbardziej "troche" jest pojeciem wzglednym, granica az tak cienka nie jest ale tez nie jest elastyczna jak guma :] na pewno jednak nie lubie plaskich i twardych jak deska brzuchow, blee


taa brzuch jasne jasne
ja tam wole reke na cycku trzymac
Avatar użytkownika
Michał
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 00:23
Lokalizacja: z radia

Postprzez Basketman » środa, 3 maja 2006, 22:23

a może zrobimy ranking kto najwyżej uniesie swoje cztery litery ponad ziemię używając do tego tylko siły nóg? (tzw. wyskok w górę)
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez Morland » środa, 3 maja 2006, 22:25

79cm po solidnym obiedzie...
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Basketman » środa, 3 maja 2006, 22:28

Mało.
Kto da więcej?
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez Meeta » środa, 3 maja 2006, 22:31

62 kg 176 cm


troche cienko, a w pewnym momencie wazylem 72 kg... schudlo mi sie troche za bardzo ;)
Meeta
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:14
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 12 gości