w srode wyskoczylem ze znajomymi na piwo do takiego fajnego klubu, wrocilem o 3:30 ale zabawa byla przednia, z ciekawostek mozna dodac ze ten klub jest jednoczesnie browarem, piwko maja dobre i co mnie najbardziej zdziwiloi w barze placi sie przy pomocy karty ktora na ktora wplaca sie pieniadze przy wejsciu
wczoraj natomiast zrobilem sobie z kumplem powtorke, dzis mial byc griil ale chyba sobie odpuszcze
