Moje motto, na dziś, jutro.....

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Tisaja » sobota, 22 kwi 2006, 21:50

"... bierz przykład z czajnika-wrzątek podchodzi mu do gardła a on nie przetaje spiewać..."
[Forrest Gump]
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez minas » sobota, 22 kwi 2006, 22:19

Boże spraw aby chciało mi się tak bardzo jak bardzo mi się nie chce.
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Postprzez jeepi_srs » sobota, 22 kwi 2006, 22:49

Kiedyś moim mottem było "Jeśli jest ci smutno uśmiechaj się, być może ktoś zakocha sie w Twoim uśmiechu"

obecnie " Aby wilk byl syty i Kansas City" :|
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez copcat » poniedziałek, 24 kwi 2006, 00:18

"Sick this packum parabellum" (nie wiem czy poprawnie napisalem)

"W życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto zyć"

"Show must go on"

"Musze przecież wolnym byc, abym mógł przed siebie iść"

"Zawsze wartop być człwiekiem, choc tak łatwo zejść na psy"
Avatar użytkownika
copcat
Coś tam napisał
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 22 gru 2004, 22:39

Postprzez Dreams » wtorek, 25 kwi 2006, 06:02

na całe życie, od dziś:

Carpe diem! :girl:
Dreams
 

Postprzez Wald » wtorek, 25 kwi 2006, 10:08

:roll: Rozmowa jest kluczem do porozumienia. Milczenie bywa złotem tylko czasami! :lol:
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Postprzez Olga » środa, 26 kwi 2006, 22:24

'Z każdym dniem mojego życia rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę'.
Moja mama kiedyś to do domu przyniosła, powiesiła w kuchni i od tej pory jest to moim mottem :lol:
I jeszcze coś ... choć może nie jest to typowe motto ....
"Boże, użycz mi POGODY DUCHA, abym godziła się z tym, czego nie mogę zmienić, ODWAGI, abym zmieniła to co mogę zmienić, i SZCZĘŚCIA, aby mi się jedno z drugim nie popieprzyło".
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez McCool » środa, 26 kwi 2006, 23:56

"Uśmiechnij się... :) bo jutro możesz mieć z***any dzień" :twisted: (autorskie)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Dreams » czwartek, 27 kwi 2006, 11:54

Olga napisał(a):'Z każdym dniem mojego życia rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę'.


Jakie to prawdziwe.... :lol: :girl:
Dreams
 

Postprzez groszeq » czwartek, 27 kwi 2006, 13:41

"Czy mówisz, że potrafisz, czy mówisz, że nie potrafisz, w obu przypadkach masz rację"

motto na najbliższe dni :)
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Tisaja » czwartek, 27 kwi 2006, 18:20

Motto na zawsze... :)

"...nikt nie może stracić z oczu tego,czego pragnie.Nawet kiedy przychodzą chwile ,gdy zdaje się,że cały świat i inni są silniejsi. Sekret tkwi w tym,by się nie poddać."
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Biały » piątek, 28 kwi 2006, 09:55

A jednak sie sprawdza

NIGDY NIE UFAJ KOBIECIE :(
Biały
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): środa, 23 cze 2004, 15:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości