przez ewe » czwartek, 27 kwi 2006, 13:27
Blok na ul. Złotej jest ocieplany azbestem ,ale ten krótki 3 klatkowy , inne bloki na Wąskiej ,Kupieckiej czy Budowlanej są ocieplane płytami azbestowymi . Ale i tak pylą po 20 latach daleko ,tak więc wpływa to także na mieszkańców innych ulic ,także "starówki "
Więc nie ma to znaczenia czy w takim bloku się mieszka czy koło niego .
W domkach jedn. także jest wiele materiałów z azbestem i wiele innych jeszcze bardziej szkodliwych substancji