Powiedzcie ile macie wzrostu i ile ważycie.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez groszeq » czwartek, 27 kwi 2006, 12:43

U mnie norma: wzrost 160, waga (aż poszłam do łazienki sprawdzić) 48kg :)
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Vin » czwartek, 27 kwi 2006, 14:17

Achaja napisał(a):
Dreams napisał(a):Tylko mężczyzna mógł założyć taki temat... :/
Ale niech będzie: 170/62 , czy długośc nóg też podać, bo w tym nieźle wypadam....
Aaaaa i chciałam dodać, ze też jestem już starsza pani i dzieciata :girl:


witaj w klubie mamusiek :lol:

ale długości nóg nie podajemy niech sobie wyobrazają :wink:


bueheheahahhaaahhaaaaaaa

tak tak

włosy macie do pasa, a nogi do nieba :lol:

buehehahahaaaaaaaaaaaaaaaaa
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Flo » czwartek, 27 kwi 2006, 14:46

zazdrosci bo ma czego
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez RaCiK » czwartek, 27 kwi 2006, 15:05

Hmm.. 1,85-6m i 72 kg (w butach) :cigar:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Vin » czwartek, 27 kwi 2006, 15:47

Achaja napisał(a):
Vin napisał(a):
Achaja napisał(a):
Dreams napisał(a):Tylko mężczyzna mógł założyć taki temat... :/
Ale niech będzie: 170/62 , czy długośc nóg też podać, bo w tym nieźle wypadam....
Aaaaa i chciałam dodać, ze też jestem już starsza pani i dzieciata :girl:


witaj w klubie mamusiek :lol:

ale długości nóg nie podajemy niech sobie wyobrazają :wink:


bueheheahahhaaahhaaaaaaa

tak tak

włosy macie do pasa, a nogi do nieba :lol:

buehehahahaaaaaaaaaaaaaaaaa



a co zazdrościsz ?? :P


no pewnie, aż mnie skręca z zazdrości ........

bueheheheehhahaaaaaa :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Flo » czwartek, 27 kwi 2006, 16:01

nawet to widac Vin :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » czwartek, 27 kwi 2006, 16:03

No przecież nawet tego nie ukrywam, nie jestem w stanie, tak mnie skręciło.

Idę po centymetr, zmierzę swoje, usiąde w kąciku i sobie pochlipię z rozpaczy.

buehehehahaaaaaaaa :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Suzy » czwartek, 27 kwi 2006, 16:32

jak przeciętna kobieta... ani za dużo ani za mało...
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Flo » czwartek, 27 kwi 2006, 16:56

Suzy napisał(a):jak przeciętna kobieta... ani za dużo ani za mało...


w sam raz :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ILUMINAT » czwartek, 27 kwi 2006, 17:24

188/88/21
ILUMINAT
 

Postprzez markolimp » czwartek, 27 kwi 2006, 18:01

hmm wiec tak 174/64kg bedac w wojsku wazyłem 72 . troszke spadło kg a szkoda bo fajnie było
Avatar użytkownika
markolimp
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 10 sie 2004, 14:31
Lokalizacja: GRZYBOWO

Postprzez kulA » piątek, 28 kwi 2006, 10:45

wzrost to ok 172 cm, nie wiem dokladnie bo dawno sie nie mierzylem, a waga 73kg i jakos nie chce spadac, kiedys bylo 60-65 i to bylo optymalne ale coz
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości