1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mariol » wtorek, 25 kwi 2006, 21:38

Sędzia Czesław napisał(a):Ale stanowczo za słabe, teraz te beznadziejne syntetyki robią.....

Zawsze je można przejechać lakierem do podłogi będą silniejsze... :?
W sumie lepsze to niż ołówki... :|
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 25 kwi 2006, 21:40

Mariol napisał(a):
Sędzia Czesław napisał(a):Ale stanowczo za słabe, teraz te beznadziejne syntetyki robią.....

Zawsze je można przejechać lakierem do podłogi będą silniejsze... :?
W sumie lepsze to niż ołówki... :|


nie olowek a dlugopis..i to czarny-jak na znak zaloby :P widac ze sie ciesza ze odchodzimy...zreszta nie bede kryc-ja troche tez ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Sędzia Czesław » wtorek, 25 kwi 2006, 21:41

Nie no, nie będzie tak źle. Bądź dobrej myśli.....ale bez przesady
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Olcia » wtorek, 25 kwi 2006, 21:43

Sędzia Czesław napisał(a):Ale stanowczo za słabe, teraz te beznadziejne syntetyki robią.....


:smiech: ja bym im kupiła ..ee.. hm.. kwiatka...? :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Sędzia Czesław » wtorek, 25 kwi 2006, 21:44

Olcia napisał(a):
Sędzia Czesław napisał(a):Ale stanowczo za słabe, teraz te beznadziejne syntetyki robią.....


:smiech: ja bym im kupiła ..ee.. hm.. kwiatka...? :twisted:


Kwiatek? To taki miły gest. Właśnie dlatego nie :P
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Mariol » wtorek, 25 kwi 2006, 21:51

redlovebloodgirl napisał(a):
Mariol napisał(a):
Sędzia Czesław napisał(a):Ale stanowczo za słabe, teraz te beznadziejne syntetyki robią.....

Zawsze je można przejechać lakierem do podłogi będą silniejsze... :?
W sumie lepsze to niż ołówki... :|


nie olowek a dlugopis..i to czarny-jak na znak zaloby :P widac ze sie ciesza ze odchodzimy...zreszta nie bede kryc-ja troche tez ;)


mi chodziło że dobrze że był pomysł o długopisach a nie ołówkach...

żałoba.. taaa.... smutno....ta... Ale właściwie dlaczego...??
Mariol
 

Postprzez Sędzia Czesław » wtorek, 25 kwi 2006, 21:57

Z mojej strony to będzie z jednej strony tęsknota do szkoły, z którą się wiąże tyle wspomnień, których jeszcze dojdzie przez ten rok. Z drugiej strony będzie to lęk przed studiami
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Mariol » wtorek, 25 kwi 2006, 22:21

Sędzia Czesław napisał(a):Z mojej strony to będzie z jednej strony tęsknota do szkoły, z którą się wiąże tyle wspomnień, których jeszcze dojdzie przez ten rok. Z drugiej strony będzie to lęk przed studiami

To przechodzi z wiekiem... :P
Mariol
 

Postprzez Sędzia Czesław » wtorek, 25 kwi 2006, 23:04

Oby. Ale wspominać zawsze będę
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez kamila » środa, 26 kwi 2006, 15:30

:prosze: {nareszcie koniec}..
co mnie jeszcze trzyma (tu), to tylko matura :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sędzia Czesław » środa, 26 kwi 2006, 18:51

A słyszelicie taką plotę jaką rozsiała pewna profesor, że od przyszłego roku mamy obowiązkowo chodzić w koszulkach kopernika?
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez fern » środa, 26 kwi 2006, 19:48

O tak, kupie sobie też do kompletu bokserki...
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 26 kwi 2006, 20:44

Sędzia Czesław napisał(a):A słyszelicie taką plotę jaką rozsiała pewna profesor, że od przyszłego roku mamy obowiązkowo chodzić w koszulkach kopernika?


przeciez w naszej szkole nawet identyfikatory nie przeszly a co dopiero takie cos... :lol: nie ma szans :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Olga » środa, 26 kwi 2006, 21:39

Sędzia Czesław napisał(a):A słyszelicie taką plotę jaką rozsiała pewna profesor, że od przyszłego roku mamy obowiązkowo chodzić w koszulkach kopernika?

:shock: :yay: :lol: :smiech: To byłby wielki upadek tej szkoły! Żadnych mundurków, żadnych indentyfikatorów ... a już koszulki to najbardziej rozbrajający pomysł jaki kiedykolwiek mógł się pojawić. Jak dobrze, że ja już jestem na studiach, bo widzę, że 'załodze' Kopernika się nudzić zaczyna ....... dobrze, że to tylko 'plotka' :wink:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Sędzia Czesław » czwartek, 27 kwi 2006, 16:44

A idziecie jutro na imprezkę koło Forum?
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości