Swoją drogą: "nie normalni"


Olcia napisał(a):wojtas17 napisał(a):wszyscy z czerwonego to kujonyMafi napisał(a):pozdrawiam kujonów z Kopernika- teraz ja nie mogłam się powstrzymać
..... a ja się 'ślizgałam' i miałam płomienny romans ze ściągami przez 3 lata
![whistle [smilie=whistle.gif]](./images/smilies/whistle.gif)
REZ napisał(a):Morland napisał(a):Wow, jestem nienormalny
A o czym nie myślisz?? Tylko nie mów ze o dzirewczynach![]()
REZ napisał(a):Morland napisał(a):Wow, jestem nienormalny
A o czym nie myślisz?? Tylko nie mów ze o dzirewczynach![]()

ale wychowawczyni powiedziała, że to musi być cenzuralne i musi to wcześniej zatwierdzićSędzia Czesław napisał(a):Ma klasa robi prezenciki dla matfizu. My tu już mieliśmy pełno ciekawych pomysłówale wychowawczyni powiedziała, że to musi być cenzuralne i musi to wcześniej zatwierdzić
gdzies tam padla propozycja zebysmy dostali koszulki z logo szkoly-jestem za 
Sędzia Czesław napisał(a):Niby fajne, ale my się składamy po 5 zł. więc rewelacji niestety nie przewiduje. A dopiero dzisiaj był ostateczny termin zakończenia, bo wcześniej słyszałem, że ma być 1 czerwca, więc nie ma kiedy uzbierać więcej kasy. Wychowawczyni mówiła, żebyśmy wam kupili długopisy na maturę. To nie jest raczej miłe

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości