1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Sędzia Czesław » poniedziałek, 24 kwi 2006, 22:00

Prawdziwy mężczyzna zajmuje się rozwiązywaniem problemów natury egzystencjalnej :P
Swoją drogą: "nie normalni" :|
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Morland » poniedziałek, 24 kwi 2006, 22:12

Wow, jestem nienormalny :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Olga » poniedziałek, 24 kwi 2006, 22:23

Olcia napisał(a):
wojtas17 napisał(a):wszyscy z czerwonego to kujony

Mafi napisał(a):pozdrawiam kujonów z Kopernika ;)


:smiech: - teraz ja nie mogłam się powstrzymać :twisted:

Mi również zbiera się na atak śmiechu :smiech:
Zawsze mnie osłabiało kiedy ktoś na wieść, że chodzę (chodziłam) do Kopernika mówił 'o jaaaa ... to Ty dobra jesteś .. tam przecież jest tak ciężko' ..... niesamowite :yay: ..... a ja się 'ślizgałam' i miałam płomienny romans ze ściągami przez 3 lata :zawstydzony: [smilie=whistle.gif]
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Sędzia Czesław » poniedziałek, 24 kwi 2006, 22:31

REZ napisał(a):
Morland napisał(a):Wow, jestem nienormalny :P



A o czym nie myślisz?? Tylko nie mów ze o dzirewczynach :D :D


Domyślam się, że nie myśli ciągle
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Morland » wtorek, 25 kwi 2006, 06:34

REZ napisał(a):
Morland napisał(a):Wow, jestem nienormalny :P



A o czym nie myślisz?? Tylko nie mów ze o dzirewczynach :D :D

Nie myślę o trzeciej opcji... w ogóle ;)
W pozostałych trzeba tylko wydłużyć "nieco" podany czas i będzie gicior :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 25 kwi 2006, 14:53

ty panie morland...wez sie za historie i chemie a nie cale dnie paletasz sie po korytarzu :P

oficjalna wiadomosc-zakonczenie roku w piatek, o 11.
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » wtorek, 25 kwi 2006, 18:19

Nawiązując do tematu końca roku... To ja bym poprosiła o jakiś pomysłowy prezent... :D

Coś na miarę naszego pomysłu z zeszłego roku :roll:
Mariol
 

Postprzez Sędzia Czesław » wtorek, 25 kwi 2006, 20:05

Ma klasa robi prezenciki dla matfizu. My tu już mieliśmy pełno ciekawych pomysłów :P ale wychowawczyni powiedziała, że to musi być cenzuralne i musi to wcześniej zatwierdzić
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 25 kwi 2006, 20:35

Sędzia Czesław napisał(a):Ma klasa robi prezenciki dla matfizu. My tu już mieliśmy pełno ciekawych pomysłów :P ale wychowawczyni powiedziała, że to musi być cenzuralne i musi to wcześniej zatwierdzić


no to dla nas :twisted: gdzies tam padla propozycja zebysmy dostali koszulki z logo szkoly-jestem za ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Sędzia Czesław » wtorek, 25 kwi 2006, 20:38

Niby fajne, ale my się składamy po 5 zł. więc rewelacji niestety nie przewiduje. A dopiero dzisiaj był ostateczny termin zakończenia, bo wcześniej słyszałem, że ma być 1 czerwca, więc nie ma kiedy uzbierać więcej kasy. Wychowawczyni mówiła, żebyśmy wam kupili długopisy na maturę. To nie jest raczej miłe
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 25 kwi 2006, 20:43

Sędzia Czesław napisał(a):Niby fajne, ale my się składamy po 5 zł. więc rewelacji niestety nie przewiduje. A dopiero dzisiaj był ostateczny termin zakończenia, bo wcześniej słyszałem, że ma być 1 czerwca, więc nie ma kiedy uzbierać więcej kasy. Wychowawczyni mówiła, żebyśmy wam kupili długopisy na maturę. To nie jest raczej miłe


to moze odrazu sznur zebysmy mogli sie powiesic? :|
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Sędzia Czesław » wtorek, 25 kwi 2006, 20:44

W sumie tanie, rozważymy to :P
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Mariol » wtorek, 25 kwi 2006, 21:32

Sznurówki będą tańsze... :?
Mariol
 

Postprzez Sędzia Czesław » wtorek, 25 kwi 2006, 21:34

Ale stanowczo za słabe, teraz te beznadziejne syntetyki robią.....
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości