1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mariol » poniedziałek, 24 kwi 2006, 17:40

wojtas17 napisał(a):wszyscy z czerwonego to kujony

Wojtas to że umiemy kuć to plus dla nas ... jak nie zdamy matury to może nas gdzieś zatrudnią i będziemy np. płytki skuwać... :twisted:

redlovebloodgirl napisał(a):a bo jak widac niepotrzebnie zostawalam kilka godz w kg...i jak odwiedzilam szkole po 15 to sie dowiedzialam ze na 7godz lekcyjnej zapadla nowa decyzja...
ja nie wytrzymam... Taki mały żarcik nam strzelili... :evil:
Mariol
 

Postprzez wojtas17 » poniedziałek, 24 kwi 2006, 17:52

Umiecie kuć to fakt, chociarz są u was też leserzy, którzy przeslizgują sie przez klasy(wiem bo znam, zreszta sam tak robie)hehe - zresztą tacy sa wszedzie.
wojtas17
Bywalec
 
Posty: 29
Dołączył(a): niedziela, 2 kwi 2006, 17:38

Postprzez Mafi » poniedziałek, 24 kwi 2006, 18:40

wojtas17 napisał(a):Umiecie kuć to fakt, chociarz są u was też leserzy, którzy przeslizgują sie przez klasy(wiem bo znam, zreszta sam tak robie)hehe - zresztą tacy sa wszedzie.

[center]***[/center]
łooo jejciu... jak dobrze, że jest tu kilku kujonów z Czerwonego... bo jakby tak każdy walił takie orty jak Ty, to chyba bym się stąd "wyprowadziła"... :] - nie mogłam się powstrzymać ;p

pozdrawiam kujonów z Kopernika ;)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Olcia » poniedziałek, 24 kwi 2006, 19:07

wojtas17 napisał(a):wszyscy z czerwonego to kujony

Mafi napisał(a):pozdrawiam kujonów z Kopernika ;)


:smiech: - teraz ja nie mogłam się powstrzymać :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Sędzia Czesław » poniedziałek, 24 kwi 2006, 19:27

REZ napisał(a):Wojtas nie marudz kujon kujon ale pare fajnych dupeczek tam jest


Ach, faceci... :P
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 24 kwi 2006, 19:30

jestesmy slawni? [smilie=smurf.gif]
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » poniedziałek, 24 kwi 2006, 19:39

a bedziemy w telewizji..?? :oops: :D
Mariol
 

Postprzez Sędzia Czesław » poniedziałek, 24 kwi 2006, 19:57

Nie wiem czy wiecie, ale na TKK leci teraz program promocyjny kopra. Głównie gada dyrektor oraz Kawon, Pruczek czyli ta banda z mojej klasy
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 24 kwi 2006, 20:24

a dlaczego ich wzieli? :P samorzad oni czy jak? :P

kogos z 3 klas by wzieli to napewno bylaby promocja szkoly :twisted:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Sędzia Czesław » poniedziałek, 24 kwi 2006, 20:26

Tak, była Romka. To przewodnicząca samorządu. Po prostu mamy odpowiednią wychowawczynię. I Kawon jest podobny do Kopernika
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez kawon » poniedziałek, 24 kwi 2006, 20:35

Sędzia Czesław napisał(a):Tak, była Romka. To przewodnicząca samorządu. Po prostu mamy odpowiednią wychowawczynię. I Kawon jest podobny do Kopernika


ee, to juz wiem czemu mnie wzieli ;]
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez Mariol » poniedziałek, 24 kwi 2006, 20:53

redlovebloodgirl napisał(a):a dlaczego ich wzieli? :P samorzad oni czy jak? :P

kogos z 3 klas by wzieli to napewno bylaby promocja szkoly :twisted:

Zgadzam się z tobą co do drugiego zdania :twisted:

Ale tak odbirgając od żartów to szerze powiedziawszy za drętwo to zrobiliście... Więcej humoru...

"Przyjdźcie tu, bo tu jest fajnie" <z kontekstu wyczytałam> to nie argument
Mariol
 

Postprzez Sędzia Czesław » poniedziałek, 24 kwi 2006, 20:55

No z tym się zgodzę
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 9 gości