BELLA ITALIA wszystko po 10zł

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » sobota, 22 kwi 2006, 08:46

Olga napisał(a):Dodam, że mają magiczne rachunki [smilie=wizard.gif] Znikają złotówki :wow: Nie wiem co trwało dłużej .... zjedzenie pizzy czy zapłacenie za nią :lol:

A ja wiem... :D Opcja nr 2 :D

Czy ja już mówiłam, że się tam nie pokażę przez 'x' czasu? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ale dodam, że to chyba nie my mieliśmy problem z liczeniem. prawda?
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez MadziUlka » sobota, 22 kwi 2006, 09:11

Mafi napisał(a):
Olga napisał(a):Dodam, że mają magiczne rachunki [smilie=wizard.gif] Znikają złotówki :wow: Nie wiem co trwało dłużej .... zjedzenie pizzy czy zapłacenie za nią :lol:

A ja wiem... :D Opcja nr 2 :D
Czy ja już mówiłam, że się tam nie pokażę przez 'x' czasu? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ale dodam, że to chyba nie my mieliśmy problem z liczeniem. prawda?



a ja Wam mówię że to była wina tej cebulki ;) :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez rysio » sobota, 22 kwi 2006, 09:29

Morland napisał(a):Wtedy lepiej już zamówić pizzę w da marco bis... dowóz gratis, pizza 16zł, a znacznie lepiej smakuje ;)

pizza w da marco bis ocieka tłuszczem, aż cały przesiąka ten ich papierowy talerzyk który do niej dają
w bella od początku promocji jeszcze nie byłem - ale chyba nie pójdę, bo nie chcę być potraktowany kucharskim programem oszczędnościowym, ponoć mają tam jedzenie dobre, pizza jak jadłem jakieś 3 lata temu bardzo mi smakowała (zwłaszcza, że stawiana przez włochów :) ), ale nie chcę się do nich zrazić przez tę ich tandetną promocję - wrócę jak będą normalne ceny i porcje
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Sędzia Czesław » sobota, 22 kwi 2006, 10:33

rysio napisał(a):
Morland napisał(a):Wtedy lepiej już zamówić pizzę w da marco bis... dowóz gratis, pizza 16zł, a znacznie lepiej smakuje ;)

pizza w da marco bis ocieka tłuszczem, aż cały przesiąka ten ich papierowy talerzyk który do niej dają
w bella od początku promocji jeszcze nie byłem - ale chyba nie pójdę, bo nie chcę być potraktowany kucharskim programem oszczędnościowym, ponoć mają tam jedzenie dobre, pizza jak jadłem jakieś 3 lata temu bardzo mi smakowała (zwłaszcza, że stawiana przez włochów :) ), ale nie chcę się do nich zrazić przez tę ich tandetną promocję - wrócę jak będą normalne ceny i porcje

Nie zauważyłem, żeby w czasie tej promocji pizza wyglądała jakoś inaczej
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Didi » sobota, 22 kwi 2006, 12:19

Sedzio wyobraz sobie ze ta pizza z dnia na dziens ie kurczy o czym sie przekonalem juz 2-3 razy razem z kilkuososbowa ekipa z forum... zdjecie masz gdzies wyzej
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » sobota, 22 kwi 2006, 13:13

zmniejsza sie bo coraz wiecej dokladaja do interesu - pewnie odliczaja dni do konca promocji. Przekalkulowali
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez rysio » niedziela, 23 kwi 2006, 13:50

myślę że nie dokładają, taie stwierdzenie jest dużą przesadą... wartość upieczenia pizzy wraz z wartością składników nie przekracza 2-3 złotych jeśli sie robi to w takiej ilości jak takiej wielkości restauracja. zwyczajnie nieco mniej na tym zarabiają, a w związku z tym, że przyzwyczaili się do dużych przychodów, to w miarę trwania promocji coraz mniejszy jest wkład finansowy w przygotowane potrawy.. smutne to jest - bo myśli marketingowej w tym nie ma żadnej! - jakby chcieli przyciągnąć do siebie nowych klientów to musieliby podawać przynajmniej normalnej wielkości i jakości porcje, a najlepiej byłoby w tym przypadku jakby były nawet ekstra duże i soczyste. tymczasem pizza z polędwicą, która (polędwica) normalnie zakrywa całą jej (pizzy) powierzchnię, teraz występuje w ilości trzech-czterech plastrów... z taką polityką wystraszą swoich stałych klientów i nikogo nie przyciągną do kupowania u nich, no może poza wielbicielami ciasta drożdżowego, na które nie żałują
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Didi » niedziela, 23 kwi 2006, 14:32

wiesz rozumiem oszczednosc skladnikow ale jakbyta pizza naprawde byla taka jak zawsze czyli prawdziwe kolo 32 cm ktore wystaje z talerza a nie jakies gowienko przypominajace czasem pizzerke...
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez rysio » niedziela, 23 kwi 2006, 16:06

DeeJay napisał(a):wiesz rozumiem oszczednosc skladnikow ale jakbyta pizza naprawde byla taka jak zawsze czyli prawdziwe kolo 32 cm ktore wystaje z talerza a nie jakies gowienko przypominajace czasem pizzerke...

no to co wtedy? - dokończ myśl

EDIT:
yyy tzn już rozumiem - chodziło ci o to, że rozumiałbyś oszczędność składników gdyby pizza była takiej wielkości jak dawniej... dobrze zrozumiałem?
Ostatnio edytowano niedziela, 23 kwi 2006, 16:10 przez rysio, łącznie edytowano 1 raz
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Flo » niedziela, 23 kwi 2006, 16:08

rysio napisał(a):
DeeJay napisał(a):wiesz rozumiem oszczednosc skladnikow ale jakbyta pizza naprawde byla taka jak zawsze czyli prawdziwe kolo 32 cm ktore wystaje z talerza a nie jakies gowienko przypominajace czasem pizzerke...

no to co wtedy? - dokończ myśl


wlasnie, bo zdanie DJ jest jakies niedopowiedziane do konca :)

Oszczedzaja bo promocja ich przerosla zatem nie moga robic duzej
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » wtorek, 28 lis 2006, 16:08

Wznowili promocję. W radio mówili :)
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Mafi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości