przez rysio » niedziela, 23 kwi 2006, 13:50
myślę że nie dokładają, taie stwierdzenie jest dużą przesadą... wartość upieczenia pizzy wraz z wartością składników nie przekracza 2-3 złotych jeśli sie robi to w takiej ilości jak takiej wielkości restauracja. zwyczajnie nieco mniej na tym zarabiają, a w związku z tym, że przyzwyczaili się do dużych przychodów, to w miarę trwania promocji coraz mniejszy jest wkład finansowy w przygotowane potrawy.. smutne to jest - bo myśli marketingowej w tym nie ma żadnej! - jakby chcieli przyciągnąć do siebie nowych klientów to musieliby podawać przynajmniej normalnej wielkości i jakości porcje, a najlepiej byłoby w tym przypadku jakby były nawet ekstra duże i soczyste. tymczasem pizza z polędwicą, która (polędwica) normalnie zakrywa całą jej (pizzy) powierzchnię, teraz występuje w ilości trzech-czterech plastrów... z taką polityką wystraszą swoich stałych klientów i nikogo nie przyciągną do kupowania u nich, no może poza wielbicielami ciasta drożdżowego, na które nie żałują