Ptasia grypa

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Ptasia grypa

Postprzez Wald » piątek, 21 kwi 2006, 18:46

Czy ktoś jest zorientowany, dlaczego ptasia grypa dotyka głównie łabędzie, a nie np. kaczki? Może gdyby to kaczki padały - byłoby dla nas lepiej? Szkoda tych pięknych łabądków, bo cóż one winne! A kaczki tak się u nas szarogęsią!...
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Re: Ptasia grypa

Postprzez Flo » piątek, 21 kwi 2006, 19:26

Wald napisał(a):Czy ktoś jest zorientowany, dlaczego ptasia grypa dotyka głównie łabędzie, a nie np. kaczki? Może gdyby to kaczki padały - byłoby dla nas lepiej? Szkoda tych pięknych łabądków, bo cóż one winne! A kaczki tak się u nas szarogęsią!...


kaczki sa nietykalne :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Wald » sobota, 22 kwi 2006, 10:16

WZT napisał(a):ale Tobie te kaczki przeszkadzaja .... kiedy wam sie to znudzi???? Temat ten walkowany nieraz..... ludzie opanujcie sie....

Mnie te kaczki BARDZO przeszkadzają. Są niezwykle zachłanne na władzę, są nieobliczalne, są mściwe! Odgryzły sobie zbyt duży kawałek i nie mogą go przełknąć. A chcą jeszcze więcej!
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Postprzez Morland » sobota, 22 kwi 2006, 10:41

Przed UM kręcą się dwie kaczki, jestem oburzony! Jeszcze niedawno rządziła się tam tylko jedna, teraz są już dwie! Nie mogę się z tym pogodzić!!!
:|
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Wald » sobota, 22 kwi 2006, 17:42

WZT napisał(a):
Wald napisał(a):
WZT napisał(a):ale Tobie te kaczki przeszkadzaja .... kiedy wam sie to znudzi???? Temat ten walkowany nieraz..... ludzie opanujcie sie....

Mnie te kaczki BARDZO przeszkadzają. Są niezwykle zachłanne na władzę, są nieobliczalne, są mściwe! Odgryzły sobie zbyt duży kawałek i nie mogą go przełknąć. A chcą jeszcze więcej!


ale czy to jest powod aby zalorzyc 100 temat otym??????

Dziwna moda......

A czy każdy post musi być zgodny z twoimi poglądami. Że ty lubisz kaczki...
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Postprzez Wald » niedziela, 23 kwi 2006, 09:31

WZT napisał(a):jak pokazesz mi posta gdzie stwierdzilem ze lubie kaczki to bedziesz dobry....
sam juz czego nie lubie- kaczek czy tej debilnej mody zeby byc "anty kaczka"..... poprostu to jest smieszne...

To przemawia z każdej twojej wypowiedzi na tym forum. Jesteś po prostu "kaczofilem", albo "PiSofilem". Ja nie! :lol:
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Postprzez FiDo » niedziela, 23 kwi 2006, 09:58

ja lubie kaczora duffy i donalda i darkwing ducka
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Wald » niedziela, 23 kwi 2006, 16:46

FiDo napisał(a):ja lubie kaczora duffy i donalda i darkwing ducka

No, te kaczore są znakomite! Ale nie te polskie!...
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Postprzez qrczak » niedziela, 23 kwi 2006, 21:12

Odpuśćcie trochę tym kaczkom bo dostaną jeszcze ptasiej czkawki, przy której ptasia grypa to podobno mały leszek przed śniadaniem. :wink:


mały leszek = piwo, żeby nie było :wink:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Wald » poniedziałek, 24 kwi 2006, 09:50

qrczak napisał(a):Odpuśćcie trochę tym kaczkom bo dostaną jeszcze ptasiej czkawki, przy której ptasia grypa to podobno mały leszek przed śniadaniem. :wink:

mały leszek = piwo, żeby nie było :wink:

Zgoda qrczaku. Zostawmy ten drób pływający.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości