Moje motto, na dziś, jutro.....

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Moje motto, na dziś, jutro.....

Postprzez Dreams » piątek, 21 kwi 2006, 13:33

Każdy z nas ma jakieś motto, które za nim chodzi, bądź właśnie przeczytał jakieś mądre zdanie. Większość z nas wpisuje je przy postach. Jest tam jednak mało miejsca. A znamy ich znacznie więcej.. czasmi są zabawne, czasami petetyczne ale wrato sie nimi podzielic z innymi to do dzieła... :) Moje jest jako pierwsze i znajduje się - strzałeczka w dół......
Dreams
 

Postprzez Flo » piątek, 21 kwi 2006, 13:41

moje w opisie :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Dreams » piątek, 21 kwi 2006, 13:44

SatH^Raa napisał(a):Moderator ma zawsze rację.

P.S. Musiałem. :twisted:

To powinien być punkt pierwszy, bo jak nie ma racji, to się mawia "patrz punkt pierwszy" :lol:
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Dreams, łącznie edytowano 1 raz
Dreams
 

Postprzez Didi » piątek, 21 kwi 2006, 13:49

"Jeśli pragniesz czegoś dostatecznie mocno, cały świat potajemnie sprzyja w realizowaniu Twoich marzeń."
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Dreams » piątek, 21 kwi 2006, 14:08

Achaja napisał(a):np to

"Wiecie czym jest wdzięk: to sposób na to, by otrzymać odpowiedź twierdzącą, nie zadawszy konkretnego pytania." (Camus)


Bardzo mi się to podoba, mądry człek ten Camus :girl:
Dreams
 

Postprzez kamila » piątek, 21 kwi 2006, 14:11

"róże pachną zawodowo" Lec.. :twisted:

ale motto na dziś, :"chwytaj powietrze połykaj wrażenia" :roll:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Peny » piątek, 21 kwi 2006, 14:30

DeeJay napisał(a):"Jeśli pragniesz czegoś dostatecznie mocno, cały świat potajemnie sprzyja w realizowaniu Twoich marzeń."

Cos podobnego mam w opisie :P
motto na dzis: "zawsze może być gorzej"
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez padalec » piątek, 21 kwi 2006, 15:49

Chluśniem, bo uśniem. (autor nieznany)
padalec
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 19:36

Postprzez FiDo » piątek, 21 kwi 2006, 16:02

nie ufaj nikomu
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 13 gości