Achaja napisał(a):gwarantuję, że jak przyjdziesz to na pewno będziesz "w stanie"
hehehe
przez pierwszą godzinkę


bo do 2 maja, jeszcze długa droga.. zróbmy liste kto? co? przyniesie{Flo napisał(a):temat przycichl, to niedobrze
}, żeby temat nie "umarł"..
i śpiewać będę jak słowik 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości