kamila napisał(a):przepraszamSuzy napisał(a):ta ... najpierw się umawia a potem jej nie ma jak potrzeba
no nic... "do kolejnego miłego"

ps. Tis tez krecila nosem ze na zlot nie pojdzie bo nikogo niezna ale jakos sie ja przekonala i chyba nie zaluje.... (chyba)
Wiem,że temat sie zdeaktualizował...ale ja dopiero dziś to doczytałam... 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości