Żartuję, tym razem nie popsuje wam imprezy, przykro mi.
Trening, trening, trening..
jasne, nawet możemy iść razemSuzy napisał(a):... i może tym razem lepiej się zgramykamila napisał(a): Moja jakże skromna osoba, postawi 4 litery na płytach![]()
, wtedy to już bankowo się spotkamy 
FiDo napisał(a):Ulka, nie rob popyliny

Achaja napisał(a):MadziUlka napisał(a):Achaja napisał(a):dla odprężenia bardzo wskazany łyk "powietrza"
Jeszcze to przemyślę
Jak będę "w stanie" to przyjdę...
gwarantuję, że jak przyjdziesz to na pewno będziesz "w stanie"

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości