co z kilkoma kanałami?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Tom » poniedziałek, 17 kwi 2006, 19:27

Potwierdyam brak TVN Turbo
Tom
Coś tam napisał
 
Posty: 62
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 13:09

Postprzez Marek_B » środa, 19 kwi 2006, 11:15

Ja pisałem do tkk o turbo i nawet nikt nie raczyl odpisac :!: :!: :!:
Marek_B
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 10 kwi 2006, 20:38
Lokalizacja: Koło-Brzeg

Postprzez qrczak » środa, 19 kwi 2006, 11:20

Tak sobie pomyślałem właśnie o nadchodzących mistrzostwach świata. I z przerażeniem stwierdziłem że TKK może jeszcze wpaść na genialny pomysł usunięcia po cichaczu ze swojej oferty Polsatu Sport.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Colberg » środa, 19 kwi 2006, 20:00

To zastanawiające...
O ile nie mam zastrzeżeń do działań TKK w zakresie informowania o działaniu sieci internetowej - to leży na całej linii polityka informacyjna firmy w zakresie telewizji kablowej...
1. Dlaczego na WWW nie mogę znaleźć programu "kablówki"?
2. Dlaczego nie ma nawet wzmianki o wysokości abonamentu TV? Nie mówię tu o Canal +...
3. Czy tak trudno zaktualizować listę stacji dostępnych przez kabel?
4. Czy tak trudno informować o planowanych ruchach programowych?

To co napisalem wyżej wiele pracy dla webmastera nie wymaga. Może nie ma chęci?[/list]
Avatar użytkownika
Colberg
Ważniak
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 28 gru 2004, 21:51
Lokalizacja: Danzig

Postprzez Didi » czwartek, 20 kwi 2006, 09:24

tylko dlaczego dzis zniknal tvn24 ?

NTV MIR a tego kanalu juz od miesiecy nie ma
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ewe » czwartek, 20 kwi 2006, 11:53

Faktycznie najbardziej daje się we znaki brak rosyjskojęzycznych stacji !
LUdzie kupcie sobie POLSAT ok 30 zł. jakość lepsza .
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez qrczak » czwartek, 20 kwi 2006, 12:58

DeeJay napisał(a):tylko dlaczego dzis zniknal tvn24 ?

NTV MIR a tego kanalu juz od miesiecy nie ma


TVN 24, TVN 7 i jeszcze na dodatek TV Trwam nie ma. U mnie przynajmniej. Mówię wam, dni Polsatu Sport też są policzone. TKK ma chyba w d***e swoich abonentów.




Ciekawe kiedy ten post zniknie.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ewe » czwartek, 20 kwi 2006, 13:01

nie denerwujcie sie tak
Oglądanie telewizji bez abonamentu jest zabronione i karalne .
:lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez ewe » czwartek, 20 kwi 2006, 13:03

JAk dla mnie to za mało programów radiowych ,oczywiście nie takich typu" pr II"
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Mafi » czwartek, 20 kwi 2006, 13:21

[center]***[/center]
A że tak spytam, ktoś dzwonił spytać co się dzieje czy tak sobie tylko tu siedzicie i narzekacie? :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez qrczak » czwartek, 20 kwi 2006, 13:26

Mafi napisał(a):[center]***[/center]
A że tak spytam, ktoś dzwonił spytać co się dzieje czy tak sobie tylko tu siedzicie i narzekacie? :)


Ktoś dzwonił. Podobno po 15.00 ma wszystko być.
Lepiej żeby było.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Joey » czwartek, 20 kwi 2006, 17:59

http://www.satkurier.pl/?polskie_kanaly ... 0&id=32417

tu jest odpowiedz na wasze watpliwosci
Joey
 

Re: co z kilkoma kanałami?

Postprzez Wald » piątek, 21 kwi 2006, 18:03

Colberg napisał(a):Nie wiedziałem gdzie to wrzucić... Więc HYDE PARK :)

Ostatnio przeczesałem TKK.

Może nie umiem szukać - ale nie mogłem nigdzie znaleźć:
PRO 7
MANGO
RTL
TVP3
SAT 1
DW
TV 5

Może zmienić wykaz stacji na WWW? ;/
Szkoda stracić TV 5...

Kup sobie nowszy telewizor z Hyperband (kanałami kablowymi) to ci odbierze te programy!
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Postprzez Colberg » piątek, 21 kwi 2006, 18:50

No cóż... Przyznaję się bez bicia... Mam więcej niż jeden telewizor. Ten który zazwyczaj brzęczy mi nad uchem wymienionych kanałów nie łapie.
Ale nowy Thomson śmiga fajnie - tylko nie mieści się mi na biurku... :oops:
Hmm... W naiwności swojej myślałem, że telewizor to telewizor... :shock:
Avatar użytkownika
Colberg
Ważniak
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 28 gru 2004, 21:51
Lokalizacja: Danzig

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 13 gości