Tibia wciąga jak narkotyk...

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

Postprzez Basketman » środa, 19 kwi 2006, 20:48

Gówno prawda, wg mnie taka gra jest gówno warta - niczego nie uczy
dla frajerów zamkniętych w sobie - poprostu
Kto idzie pograć w Postala ? :twisted:
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez Joel » piątek, 21 kwi 2006, 14:07

mówie wam tibia to straszny nałóg

ja kiedyś w to grałem nałogowo, ale na szczęście wyrwałem się z tego, bo uświadomiłem sobe jaka to strata czasu :D

kto nie widział tibi, niech nawet nie sprawdza co to jest,
kogo chca wciagnac w te gre znajomi, niech ich nie słucha,
a kto zaczął grać niech jak najszybciej przestanie

takie są moje rady :D
Avatar użytkownika
Joel
Coś tam napisał
 
Posty: 67
Dołączył(a): niedziela, 13 lip 2003, 18:45
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sędzia Czesław » sobota, 22 kwi 2006, 10:49

Ja na szczęście nawet nie zaczynałem swojej przygody z Tibią, bo jeśli miałby się powtórzyć nałóg tak jak kiedyś z Diablo to wolę nie zaczynać. Mam co robić
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Następna strona

Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości