BELLA ITALIA wszystko po 10zł

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Re: BELLA ITALIA wszystko po 10zł

Postprzez Olcia » czwartek, 13 kwi 2006, 18:50

Irenicus napisał(a):
a dowoz gratis ?


dowóz 5 zł
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Re: BELLA ITALIA wszystko po 10zł

Postprzez Sędzia Czesław » czwartek, 13 kwi 2006, 20:22

Olcia napisał(a):
Irenicus napisał(a):
a dowoz gratis ?


dowóz 5 zł


Ale i tak się opłaca
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Morland » czwartek, 13 kwi 2006, 20:42

Wtedy lepiej już zamówić pizzę w da marco bis... dowóz gratis, pizza 16zł, a znacznie lepiej smakuje ;)
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Sędzia Czesław » czwartek, 13 kwi 2006, 20:46

Według mnie w belli jest dobra, ale w da marco nie jadłem, nie wiem
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez FiDo » środa, 19 kwi 2006, 12:28

wolne zarty, nie idzie sie najesc taka pizza. no sorry, ale duza pizza zazwyczaj jest wielkosci tego talerza albo wystaje poza! chłyt materkindody jak tralala. co nie znaczy, ze nie byla dobra

to jest polowka. ale chyba mozecie sobie wyobrazic jak wyglada cala
Obrazek
Ostatnio edytowano środa, 19 kwi 2006, 12:30 przez FiDo, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » środa, 19 kwi 2006, 12:33

podobno. ale sam nie widzialem
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo » środa, 19 kwi 2006, 12:44

Achaja napisał(a):a porcje makaronów też tak zmniejszyli bo wybieram się w sobotę ??


tez, all jest zmniejszone
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » środa, 19 kwi 2006, 13:03

[center]***[/center]
Fido :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kurczę, no na tej połówce to faktycznie wygląda, jakby ta pizza taka mała była, a tak ogólnie to ja tam różnicy aż tak wielkiej nie zauważyłam :D

Pizza była dobra :D

Ale narazie się tam nie pokazuję :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Morland » środa, 19 kwi 2006, 15:19

Patrzę i patrzę na tę pizzę i wyobrazić sobie nie mogę, jak by wyglądała w całości :shock: :P Ale rzeczywiście mała jest, malutka... dlatego byłem tam tylko raz :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez ewe » czwartek, 20 kwi 2006, 12:56

Pizza dobra faktycznie ,ale za makaron 10zł to zbyt dużo ,tym bardziej ,że nie za dobry . Szkoda ,że nie mogę Was zaprosic do mnie do domu na spaghetti ,takie że paluszki lizać . Ja zjadam nawet 3 porcje . I zawsze się zastanawiam dlaczego pizzerie robiąc często wysmienite pizze nie potrafia zrobić dobrego spaghetti ? Tylko taki zabarwiony wodnistym sosem makaron ,często zbyt miękki ,ochyda. Na pociechę dla naszych pizzerii powiem ,że we Włoszech też robią byle jakie spaghetti /także w niektórych drogich restauracjach/
Ale najgorzą pizzę podają ,niestety od lat, w pizzerii na przeciw ratusza ,pierwsza od delikatesów.
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez yennefer » sobota, 22 kwi 2006, 00:15

FiDo napisał(a):
to jest polowka. ale chyba mozecie sobie wyobrazic jak wyglada cala


no tak, ta połówka rządzi... naprawde nie wygląda tu zbyt imponująco :lol: w realu nie wydawalo sie az tak drastycznie :P
ale pizza dobra byla, nie ma co narzekać :)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Olga » sobota, 22 kwi 2006, 00:55

:> Czy to moja połówka? :w00t: TAK TAK poznaję :zdziwko: :doh: ....... Przez przypadek (?) zaliczyłam dwa rodzaje :lol: Pizza dobra ale rozmiar rzeczywiście bardzo .... promocyjny :smiech:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Olga » sobota, 22 kwi 2006, 01:06

Dodam, że mają magiczne rachunki [smilie=wizard.gif] Znikają złotówki :wow: Nie wiem co trwało dłużej .... zjedzenie pizzy czy zapłacenie za nią :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości