
bawcie sie dobrze a ja tutaj pozniej czekam na relacje 
Mafi napisał(a):[center]***[/center]
Dobra, to może chwilo już przestańcie zmieniać zdanie i napiszcie trochę poźniej, ale za to raz a porządnie? bo co wejdę to inna decyzja...![]()
![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości