WZT napisał(a):Flo napisał(a):antidotum jesli otwarte
a tam da sie rade ognisko rozpalic???
w rycerskiej kiedys rozpalilismy

Achaja napisał(a):antidotum?? - to nas chyba nie będzie

Martius napisał(a)::)
Witam panow i panie mam małe kłopoty z internetem wiec prosze o wmiarę szybką odpowiedz gdzie i kiedy mam sie stawić ....
dzieki z góry ..

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 12 gości