cichy napisał(a):Mafi napisał(a):[center]***[/center]
Bo ten... mi się pogodę jakoś obejrzało i nie chcę być złym prorokiem, ale ma padać w poniedzałek...
ciiiiiiiiiiiiiiii ja juz kielbaski kupilem i piwoooo![]()
[center]***[/center]
No kurcze... ja wcale nie chcę krakać...
Ale jakaś alternatywa w razie "w"?



..
... kto wie... może

Na razie myśle.... 
