Basketman napisał(a):Wszystkiego najlepszego.
Facety - jaja malować.
I wietrzyć
No ja Wam Forumowicze życzę aby Wielkanocny Króliczek przyniósł Wam w prezencie to czego pragniecie. To "coś" nie musi być ani widoczne, ani dotykalne, może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś bez czego nie można i nie warto żyć...


. Pozdroweczka!