Achaja napisał(a):zdecydowanie, też o tym myślałam - więc kończymy rozmowy w tym temacie
juz chcesz konczyc? Szybka jestes

flaszki tez mi nikt za ten temat nie postawi... nawet czapki z daszkiem nie dostanę...
tylko jak juz pisalem ludize maja w zwyczaju opieprzac i krytykowac, niz pochwalic, gdy pochwała sie nalezy ![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
McCool napisał(a):ja tu tylko chcialem napisać, że TKK zrobiło krok do przodu w rozwoju lokalnej telewizji... chciałem wiec chlopakow pochwalic za jakis postęp mimo, ze nikt mi nie zapłacił za ten tekst ani groszaflaszki tez mi nikt za ten temat nie postawi... nawet czapki z daszkiem nie dostanę...
tylko jak juz pisalem ludize maja w zwyczaju opieprzac i krytykowac, niz pochwalic, gdy pochwała sie nalezy

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości