
minas napisał(a):a ja bede na 50%
i tak pewnie nikogo to nie ucieszy
Wypijemy razem herbatke
)Mafi napisał(a):[center]***[/center]
Bo ten... mi się pogodę jakoś obejrzało i nie chcę być złym prorokiem, ale ma padać w poniedzałek...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości