BELLA ITALIA wszystko po 10zł

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez BorowikPL » niedziela, 9 kwi 2006, 16:06

Byłem dziś z moją panią. Nie stety bez rewelacji
Avatar użytkownika
BorowikPL
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): niedziela, 9 kwi 2006, 15:34

Postprzez Flo » niedziela, 9 kwi 2006, 17:07

bylem, zjadlem bombe - byla dosyc dobra. Potknalem sie, krzyknalem, widzialem Olke, ktora w ogole by mnie nie zauwazyla, tak lapczywie patrzyla w menu :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » niedziela, 9 kwi 2006, 20:32

Flo napisał(a):bylem, zjadlem bombe - byla dosyc dobra. Potknalem sie, krzyknalem, widzialem Olke, ktora w ogole by mnie nie zauwazyla, tak lapczywie patrzyla w menu :)


łapczywie? :| no co Ty... :P ja i tak nie wybierałam pizzy :twisted:
i specjalnie byłeś o tej godzinie.. czuje spisek :P wiedziałeś, że i ja będe w Belli :P :mg:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Flo » niedziela, 9 kwi 2006, 20:35

Olcia napisał(a):
Flo napisał(a):bylem, zjadlem bombe - byla dosyc dobra. Potknalem sie, krzyknalem, widzialem Olke, ktora w ogole by mnie nie zauwazyla, tak lapczywie patrzyla w menu :)


łapczywie? :| no co Ty... :P ja i tak nie wybierałam pizzy :twisted:
i specjalnie byłeś o tej godzinie.. czuje spisek :P wiedziałeś, że i ja będe w Belli :P :mg:


hola hola, jak ja wychodzilem to Wy dopiero przyszliscie. Spisku to sobie poszukaj pod dywanem Mloda Damo :P :twisted: :lol:


Dobra byla chociaz pizza? Ja jadlem bombe i byla ok
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » niedziela, 9 kwi 2006, 20:37

Flo napisał(a):
hola hola, jak ja wychodzilem to Wy dopiero przyszliscie. Spisku to sobie poszukaj pod dywanem Mloda Damo :P :twisted: :lol:


Dobra byla chociaz pizza? Ja jadlem bombe i byla ok


a ja UFO :P i dobra dobra :P chociaż całej (połówki :lol: ) nie zmieściłam :P
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Flo » niedziela, 9 kwi 2006, 20:38

Olcia napisał(a):
Flo napisał(a):
hola hola, jak ja wychodzilem to Wy dopiero przyszliscie. Spisku to sobie poszukaj pod dywanem Mloda Damo :P :twisted: :lol:


Dobra byla chociaz pizza? Ja jadlem bombe i byla ok


a ja UFO :P i dobra dobra :P chociaż całej (połówki :lol: ) nie zmieściłam :P


ja zjadlem obiad w domu, potem od razu pizze w belli i jeszcze glodny bylem :P I jeszcze sie cholera potknalem i krzyknalem :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » niedziela, 9 kwi 2006, 20:48

Flo napisał(a):
ja zjadlem obiad w domu, potem od razu pizze w belli i jeszcze glodny bylem :P I jeszcze sie cholera potknalem i krzyknalem :P


no ja własnie też byłam po obiedzie :P i wiesz.. ja dopiero Cie zauważyłam jak powiedziałeś "cześć Olka" a tego potknięcia niestety nie :( :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Flo » niedziela, 9 kwi 2006, 20:57

Olcia napisał(a):
Flo napisał(a):
ja zjadlem obiad w domu, potem od razu pizze w belli i jeszcze glodny bylem :P I jeszcze sie cholera potknalem i krzyknalem :P


no ja własnie też byłam po obiedzie :P i wiesz.. ja dopiero Cie zauważyłam jak powiedziałeś "cześć Olka" a tego potknięcia niestety nie :( :twisted:


to zaluj, potknalem sie a potem bylo "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaua" :P Krzyczac zobaczylem Ciebie wpatrzona w menu :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kołysanka » poniedziałek, 10 kwi 2006, 06:11

EKG napisał(a):Zachodzę dość często-nawet bez promocji bo mi smakuje. Według mojego skromnego zdania to że "nie pływa w tłuszczu" jest akurat zaletą ale wiadomo, każdy lubi co innego. :) Zauważam coraz więcej ludzi. :shock: Jedyna pretensja, to że pizza i porcje wydają się z dnia na dzień "kurczyć". Pizza normalnie wystawała z talerza-teraz wygląda jak w mini wersji. :wink:


no właśnie bardzo podobne odczucia ;/ przyznam, że miałam dłuższą przerwę w "bywaniu" w belli, ale rozmiary sałatki i lasagne, które zamówiliśmy miały się nijak do tego co pamiętam...
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sędzia Czesław » poniedziałek, 10 kwi 2006, 20:41

Flo napisał(a):
Olcia napisał(a):
Flo napisał(a):
ja zjadlem obiad w domu, potem od razu pizze w belli i jeszcze glodny bylem :P I jeszcze sie cholera potknalem i krzyknalem :P


no ja własnie też byłam po obiedzie :P i wiesz.. ja dopiero Cie zauważyłam jak powiedziałeś "cześć Olka" a tego potknięcia niestety nie :( :twisted:


to zaluj, potknalem sie a potem bylo "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaua" :P Krzyczac zobaczylem Ciebie wpatrzona w menu :P


A wszystkiemu winna jest fortuna.....
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez hefajstos » wtorek, 11 kwi 2006, 15:34

No chyba rzeczywiście zaczęli oszczędzać.Po co-chcą stracić klientów?
hefajstos
Dyskutant
 
Posty: 187
Dołączył(a): piątek, 7 kwi 2006, 16:38

Postprzez Flo » wtorek, 11 kwi 2006, 15:59

moze zle wchodza na promocji? Porwali sie z motyka na slonce?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez melodia1975 » wtorek, 11 kwi 2006, 18:09

Niemożliwe. Koszt zrobienia pizzy w lokalu to 4.50 z vatem :twisted: Pazerni som.
melodia1975
 

Postprzez Martius » środa, 12 kwi 2006, 08:58

Rozumiem ze waszym zdaniem ceny składników sie nie zmieniły baaaaa moze nawet staniały ??
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Re: BELLA ITALIA wszystko po 10zł

Postprzez Irenicus » czwartek, 13 kwi 2006, 18:38

EKG napisał(a):Wszystkich smakoszy włoskiej kuchni z przyjemnością zawiadamiam, że jedna z najlepszych pizzerii w naszym mieście BELLA ITALIA z okazji 10-lecia firmy prowadzi promocje przez cały kwiecień: wszystkie makarony,sałatki i pizza za 10zł. [smilie=mbounce.gif]


a dowoz gratis ?
Irenicus
Rozgrzewa się
 
Posty: 17
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:24

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości