Odbior wylacznie na ognisku, wiec jak ktos nie bedzie na ognisku niech nie bierze udzialu
Czas na zgadywanie do jutra
Kazdy z uczestnikow ma 10 prob 
Odbior wylacznie na ognisku, wiec jak ktos nie bedzie na ognisku niech nie bierze udzialu
Czas na zgadywanie do jutra
Kazdy z uczestnikow ma 10 prob 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości