Ognisko 17 kwietnia

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo » czwartek, 6 kwi 2006, 17:20

slonkokg napisał(a):Czuję, że mnie nie bedzie. Bede tesknic. Wasza Martsuia :serce:


masz byc :]
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » czwartek, 6 kwi 2006, 17:22

slonkokg napisał(a):
Flo napisał(a):
slonkokg napisał(a):Czuję, że mnie nie bedzie. Bede tesknic. Wasza Martsuia :serce:


masz byc :]


Moje przeczucia czasami mnie zawodzą. Może Cie/Was mile zaskocze, o ile to miłe bedzie ;)


bedzie bedzie mile :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez cichy » czwartek, 6 kwi 2006, 23:58

scream napisał(a):bede mogl sie z wami napic piwa ?
skonczylem juz 18 lat, mam dowod i jetsem pelnoletni !

dowod to nie wszystko, a masz paszport polsatu :?: bez paszportu ni dy rydy :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Flo » piątek, 7 kwi 2006, 06:08

pastor napisał(a):u mnie ciagle wisi na "moze przybede" ... no chyba ze ktos z vodka po mnie przyjdzie .. to .. to sie zastanowie :twisted: :twisted: :twisted:


zalatwione :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » piątek, 7 kwi 2006, 08:37

pastor napisał(a):
Flo napisał(a):
pastor napisał(a):u mnie ciagle wisi na "moze przybede" ... no chyba ze ktos z vodka po mnie przyjdzie .. to .. to sie zastanowie :twisted: :twisted: :twisted:


zalatwione :P


no to sie gleboko zastanawiam czekajac az w moich drzwiach pojawi sie tajemniczy poslaniec z vodka, przyjdzie po mnie i zabierze tam gdzie bedziemy mogli ja spozyc w wiekszym gronie :P :P :P :twisted: :twisted: :twisted:


nie boj zaby :D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Budyn » piątek, 7 kwi 2006, 10:07

ze sporzyciem nie bedzie wiekszego problemu :]
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Martius » piątek, 7 kwi 2006, 10:12

pastor napisał(a):
Flo napisał(a):
pastor napisał(a):u mnie ciagle wisi na "moze przybede" ... no chyba ze ktos z vodka po mnie przyjdzie .. to .. to sie zastanowie :twisted: :twisted: :twisted:


zalatwione :P


no to sie gleboko zastanawiam czekajac az w moich drzwiach pojawi sie tajemniczy poslaniec z vodka, przyjdzie po mnie i zabierze tam gdzie bedziemy mogli ja spozyc w wiekszym gronie :P :P :P :twisted: :twisted: :twisted:



:) zalatwione x 2 :D
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości