slonkokg napisał(a):Czuję, że mnie nie bedzie. Bede tesknic. Wasza Martsuia
masz byc
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
slonkokg napisał(a):Flo napisał(a):slonkokg napisał(a):Czuję, że mnie nie bedzie. Bede tesknic. Wasza Martsuia
masz byc
Moje przeczucia czasami mnie zawodzą. Może Cie/Was mile zaskocze, o ile to miłe bedzie

pastor napisał(a):Flo napisał(a):pastor napisał(a):u mnie ciagle wisi na "moze przybede" ... no chyba ze ktos z vodka po mnie przyjdzie .. to .. to sie zastanowie![]()
![]()
zalatwione
no to sie gleboko zastanawiam czekajac az w moich drzwiach pojawi sie tajemniczy poslaniec z vodka, przyjdzie po mnie i zabierze tam gdzie bedziemy mogli ja spozyc w wiekszym gronie![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

pastor napisał(a):Flo napisał(a):pastor napisał(a):u mnie ciagle wisi na "moze przybede" ... no chyba ze ktos z vodka po mnie przyjdzie .. to .. to sie zastanowie![]()
![]()
zalatwione
no to sie gleboko zastanawiam czekajac az w moich drzwiach pojawi sie tajemniczy poslaniec z vodka, przyjdzie po mnie i zabierze tam gdzie bedziemy mogli ja spozyc w wiekszym gronie![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
zalatwione x 2 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 14 gości