WZT napisał(a):Martius napisał(a):-nozki
jachyba bede wracal tak ... moze ktos chetny sie znajdzie aby mi towarzyszyc w takim spacerku????
jak odprowadzisz mnie prosto pod drzwi domku (radzikowo) to mogę iść z Tobą

Olcia napisał(a):WZT napisał(a):Martius napisał(a):-nozki
jachyba bede wracal tak ... moze ktos chetny sie znajdzie aby mi towarzyszyc w takim spacerku????
jak odprowadzisz mnie prosto pod drzwi domku (radzikowo) to mogę iść z Tobą![]()
to jej nie jedzMorland napisał(a):Kamila, jeśli CIEBIE zabraknie to ja... ja... nie będę w stanie spokojnie zjeść kiełbaski![]()
. Serio nie mogę się zjawić, mam dużą rybę do przełknięcia, mam nadzieje, że okaże się być bez ości.Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości