

agentWomen napisał(a):juz o 4 sie obudziłam i do 8 tylko drzemałam i co chwilę otwierałam oczy, a jak na złość do 1.30 zasnąć nie mogłam
ale na szczescie jak juz usnelam przed 1 to spalam az do 10

Achaja napisał(a):Boże nie mogę się wyspać
teraz juz mam niby wolne i moglabym dluzej pospac ale..ciagnie mnie do ksiazek, ktorych nie moglam wczesniej przeczytac przez nadmiar obowiazkow

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości