Meeta spokojnie znajdziesz cos w swojej skrzynce niedlugo nie zostajemy w tyle menu sie cholernie powiekszylo
bylemd zis zobaczyc w italii no i jedna pani byla cholernie z makaronow niezadowolona co obwieszczala dosc wysokim donosnym tonem...zrezygnowalismy wiec z wizyty w lokalu
Nie no muszę przyznać, że się zachwyciłem. Ceny normalnie są takie...kołobrzeskie, ale teraz w promocji to się naprawdę opłaca. Elegancka obsługa, wystrojenie i jakość. Osobiście polecam makaron Szef i pizzę Quatro Stagioni, która przekonała mnie do małż