MadziUlka napisał(a):Zapewne się pojawię
No i oczywiście "przytargam" ze sobą Mafi
więc się nie martwcie
[center]***[/center]
Ja Cię mogę przytargać jak chcesz
Ty się lepiej na moje gg przytargaj
I nie martw się, oni się nie martwią
Czeekam
p.s nigdzie nie idę...




glupie pytanie
pfff... to ja się tak nie bawie