MS Vista

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

MS Vista

Postprzez MzK » niedziela, 12 mar 2006, 14:31

Jedno male wrazenie z targow CEBIT w Hannoverze:

Zajmujace 1/3 hali stoisko firmy Microsoft, sektor najnowszego systemu operacyjnego Vista. Cala masa ludzi okupujaca kazdy punkt prezentacyjny.
Jeden z konsultantow z duma prezentuje i zachwala wszystkie mozliwosci produktu ...
... tak calkiem przypadkowo znalazlem sie bardzo blisko monitora :D a tu nagle ZONK...

Obrazek
sorry za kiepska jakosc, zdjecie zrobione telefonem

Niestety system pozegnal sie ze stabilnoscia.
Konsultant caly czerwony probuje wyjasnic, ze to beta2 itd.
Avatar użytkownika
MzK
Dyskutant
 
Posty: 131
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sie 2005, 20:01
Lokalizacja: na wygnaniu

Postprzez Sędzia Czesław » poniedziałek, 3 kwi 2006, 21:22

A propo Windows Vista. Dzisiaj w pewnym supermarkecie tradycyjnie czytam Komputer Świat i natknąłem się o artykuł o tym nowym systemie operacyjnym. Patrzę, wszystko fajnie, 3D, nowa wersja explorera. Patrzę na wymagania sprzętowe, 512 Mb RAM! Jednak wydaje mi się, że to trochę za dużo. Spojrzałem na wymagania zalecane 2 Gb RAM. No to już jest stanowczo za dużo. Powariowali tam ;/
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002


Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości