Ognisko 17 kwietnia

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » niedziela, 2 kwi 2006, 22:55

etranger napisał(a):czy jako nowy uzytkownik wspanialego kolobrzeskiego forum moge przybyc na ognisko ?
tylko weź flaszke :twisted: :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » poniedziałek, 3 kwi 2006, 08:42

WZT napisał(a):
kamila napisał(a):
etranger napisał(a):czy jako nowy uzytkownik wspanialego kolobrzeskiego forum moge przybyc na ognisko ?
tylko weź flaszke :twisted: :lol:

i wez dobry humor....


to ja przyniose :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez groszeq » poniedziałek, 3 kwi 2006, 19:36

Budyn napisał(a):Raczej bedziemy :) ja i Groszeq i 2 wiadra lodowateg wody ;)


Pierwsze co szłyszę, nawet kochany Budyniek mi o tym nie powiedział, a ja już sie dowiaduję, że idę :| Ale nie zostawię was samych i przyjdę :mg:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Flo » poniedziałek, 3 kwi 2006, 19:39

groszeq napisał(a):
Budyn napisał(a):Raczej bedziemy :) ja i Groszeq i 2 wiadra lodowateg wody ;)


Pierwsze co szłyszę, nawet kochany Budyniek mi o tym nie powiedział, a ja już sie dowiaduję, że idę :| Ale nie zostawię was samych i przyjdę :mg:


no na pewno bedziesz, bo Budynia samego nie puscisz :P Bo to pijak i awanturnik :twisted:

Zartuje zartuje, slodki Budyn slodki :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez groszeq » poniedziałek, 3 kwi 2006, 19:42

Flo napisał(a):
no na pewno bedziesz, bo Budynia samego nie puscisz :P Bo to pijak i awanturnik :twisted:



No no no, czego ja się tutaj dowiaduję :wink:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Sędzia Czesław » poniedziałek, 3 kwi 2006, 21:27

kamila napisał(a):
etranger napisał(a):czy jako nowy uzytkownik wspanialego kolobrzeskiego forum moge przybyc na ognisko ?
tylko weź flaszke :twisted: :lol:

To takie z was pijoki? :P
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Budyn » poniedziałek, 3 kwi 2006, 22:03

groszeq napisał(a):
Flo napisał(a):
no na pewno bedziesz, bo Budynia samego nie puscisz :P Bo to pijak i awanturnik :twisted:



No no no, czego ja się tutaj dowiaduję :wink:


:] niom czego ze jestem bardzo grzecznym chlopczykiem :P ;)


a czy my takie pijoki hhhe przyjdz sprawdzisz i sie przekonasz na wlasnej skorze :P
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Mafi » poniedziałek, 3 kwi 2006, 22:51

[center]***[/center]
Wszystkie znaki na niebie i... shoucie wskazują na to, że i mnie zabraknie :twisted:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo » poniedziałek, 3 kwi 2006, 22:54

Mafi napisał(a):[center]***[/center]
Wszystkie znaki na niebie i... shoucie wskazują na to, że i mnie zabraknie :twisted:


tylko sprobuj nie przyjsc :evil:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sędzia Czesław » wtorek, 4 kwi 2006, 06:09

WZT napisał(a):
Sędzia Czesław napisał(a):
kamila napisał(a):
etranger napisał(a):czy jako nowy uzytkownik wspanialego kolobrzeskiego forum moge przybyc na ognisko ?
tylko weź flaszke :twisted: :lol:

To takie z was pijoki? :P


mozliwe.... i jakos chyba dobrze nam z tym

I prawidłowo :D
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez MadziUlka » wtorek, 4 kwi 2006, 14:52

Zapewne się pojawię :)
No i oczywiście "przytargam" ze sobą Mafi
więc się nie martwcie :D
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości