Co byście zrobili...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » piątek, 31 mar 2006, 11:44

[center]***[/center]Hmm... 5 min.?

Weszłabym na forum, napisała 3 pw, 1 posta, założyła 1 temat i wysłała 1 smsa i jakbym zdążyła to wykonała 1 telefon... :twisted:

:lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez kamila » piątek, 31 mar 2006, 12:22

pastor napisał(a):w piec minut? za[beeeeeep] wspolokatora i masturbowalbym sie nad jego jeszcze cieplym cialem :P :twisted: :twisted: :twisted:
to ja Ci pomogę, tzn. z tym -za[beeeeeep].. :cry: 8)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez CeDaR » piątek, 31 mar 2006, 13:02

Tez mysle ze szybki sex ... choc 5 min troche za malo ^_^
Avatar użytkownika
CeDaR
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): wtorek, 28 mar 2006, 15:55

Postprzez Suzy » piątek, 31 mar 2006, 16:01

... znając się dość dobrze... pewnie nie mogłabym się zdecydować co robić ... :?

pastor napisał(a):w piec minut? za[beeeeeep] wspolokatora i masturbowalbym sie nad jego jeszcze cieplym cialem :P :twisted: :twisted: :twisted:

:doh: :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kamila » piątek, 31 mar 2006, 16:12

pastor napisał(a):ja mysle, ze lepiej by bylo z tym drugim :P :P :P :twisted: :twisted: :twisted:
tylko nie wiem czy w 5 min. byśmy zdążyli go.. może się bronić, :twisted: . To co? wsiadam w pociąg i jaaade, może nie wszystko stracone :lol: :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez padalec » piątek, 31 mar 2006, 16:28

Jakbym dowiedział się, że zostało mi 5 minut życia to najpierw poszedłbym na obiad do jakiejś dobrej restauracji, a po obiedzie wyruszyłbym w podróż dookoła świata.
padalec
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 19:36

Postprzez kamila » sobota, 1 kwi 2006, 01:52

pastor napisał(a):spoko 5 minut nie zajac nie ucieknie... czekam :twisted: :twisted: :twisted:
kurka na wacie, za późno przeczytałam posta Twojego, to może następny weekend :twisted: :]
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Uri » niedziela, 2 kwi 2006, 12:51

może się bronić, i co z tego? ;)
nie trzeba być specjalistą żeby zabić człowieka (niestety)

chociaż do głowy przychodzi 8 minut dobijania w Dekalogu V...
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kulA » poniedziałek, 3 kwi 2006, 09:26

WZT napisał(a):
etranger napisał(a):
tu sie z Toba zgadzam, wiec mniej piszcie (WZT) - wiecej dzialajcie.


ale oco chodzi ?? :devil2:

zapewne o to ze piszesz najwiecej wiec twoj nick sie znalazl w poscie :)
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości