

WZT napisał(a):bezAMBICJI napisał(a):masakra...nie moge zasnąć...ale lipa![]()
![]()
![]()
![]()
Ja chcem spać...![]()
pociesz sie ..... ja tez spac nie moge.... pomimo tego ze jestem w stanie wskazujace na nadmiernes spozycie.....

bezAMBICJI napisał(a):masakra...nie moge zasnąć...ale lipa![]()
![]()
![]()
![]()
Ja chcem spać...![]()

yennefer napisał(a):bezAMBICJI napisał(a):masakra...nie moge zasnąć...ale lipa![]()
![]()
![]()
![]()
Ja chcem spać...![]()
no i ja mam to samo...a wszystko przez 4 godziny snu po poludniu...a wlasciwie az do wieczora
i teraz lipa...ale zaraz sie zmusze, bo jutro musze byc wyspana

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości