Achaja napisał(a):Budyn napisał(a):Raczej bedziemyja i Groszeq i 2 wiadra lodowateg wody
Flo powiedział, że nie ma oblewania
nie bierz slow Budynia na powaznie

Flo napisał(a):Achaja napisał(a):Budyn napisał(a):Raczej bedziemyja i Groszeq i 2 wiadra lodowateg wody
Flo powiedział, że nie ma oblewania
nie bierz slow Budynia na powaznie
ja tylko zartuje z ttymi 2woma
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 14 gości